Wpis z mikrobloga

Natrafiłem na ciekawą grę w klimatach #startrek
Pulsar: Lost Colony obecnie we wczesnej wersji beta, dostępna na Steam z wczesnym dostępem.
Wadziłem kilka filmików z tej gry na youtube (poniżej zamieszczam pierwszy lepszy) i muszę przyznać że wygląda całkiem ciekawie i klimatycznie.
To jest 5 osobowy co-op w którym gracze wcielają się w członków załogi statku kosmicznego (kapitan, pilot, inżynier, naukowiec, dowódca uzbrojenia) i ich zadaniem jest wykonywanie różnych misji i eksploracja galaktyki.
Grał ktoś w to? Warto się tym zainteresować?
http://store.steampowered.com/app/252870/
#gry #startrek #pulsarlostcolony #steam #coop
Lisiu - Natrafiłem na ciekawą grę w klimatach #startrek 
Pulsar: Lost Colony obecnie...
  • 11
@Lisiu: z wykopu na luzie się 5 osób weźmie, tylko niektórych może cena odstraszać
jakby co biorę dowódcę uzbrojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
większość osób tutaj ma pracę itd. ale można by się zbierać np. wieczorami w sobote
i na razie warto poczekać jak gra się rozwinie przed jej kupowaniem
@Lisiu: dlatego mówię, bo któryś z tych cytatów:

osób tutaj ma pracę

i

niektórych może cena odstraszać

się zapewne wykluczy
e: no chyba żeby wziąć pod uwagę 500zł na dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lisiu: Gram od momentu, gdy umieściłeś ten wpis i muszę powiedzieć, że warto wydać te 90 zł, głównie z tego względu, że faktycznie ciągle coś przy tej grze robią i starają się zadowolić graczy. Ostatnia (dzisiaj wydana) beta niestety ma trochę popsuty interfejs, ale to jest akurat coś prostego do naprawienia, więc pewnie niedługo będzie jakaś mniejsza łatka.
No, ale przechodząc do tego co ważne. Niby misji nie ma wiele, niby
@HpALc_9000: Dzięki za informację, dodałem tą grę na moją listę życzeń na steam i czekam aż będzie na promocji, bo obecnie mój budżet na gry został wyczerpany na ostatniej wyprzedaży.
Ciekawi mnie tylko jak wygląda komunikacja w grze, jest jakaś komunikacja głosowa wbudowana w grze, czy trzeba korzystać z zewnętrznych programów, interesuje mnie też czy łatwo znaleźć ludzi do gry, grałeś ze znajomymi czy przypadkowymi ludźmi z łapanki? Jak w tym
@Lisiu:

Ciekawi mnie tylko jak wygląda komunikacja w grze, jest jakaś komunikacja głosowa wbudowana w grze, czy trzeba korzystać z zewnętrznych programów

Jest wbudowany czat głosowy oparty na TeamSpeaku.

grałeś ze znajomymi czy przypadkowymi ludźmi z łapanki?

Niestety nie mam znajomych, których by ta gra interesowała, więc grałem z randomami. Ze względu na charakter gry generalnie nie trudno znaleźć miłych ludzi do rozgrywki, chociaż jest strasznie dużo Francuzów (ci najgorzej sobie