Wpis z mikrobloga

Aktualnie pracuję sobie na wyspie z efajkami po przeprowadzce do miasta i co się dzieje to masakra. Jednak to prawda, że ijusty używają głównie gimby. Tyle szczurów z ajszitami jeszcze nie widziałem. :D Podchodzi taki i nieśmiałym głosem mówi "ma pan grzałki do ajdzasta?" Nie mam i nie będę miał. W szafce prócz chipsów i batonow trzymam grzaly do milfa wave które pasują bo to w sumie ten sam sprzęt, ale aż mi wstyd sprzedawać takiemu gnojkowi cokolwiek do efajki. Od razu uprzedzam zanim koledzy od prawa zabiorą głos, że ziomek kierownik uczulil mnie żeby pytać o dowód, więc to nie mój wymysł, ale sprawia mi to chora satysfakcję i czuje ze robie dobrze. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dziś podchodzi do mnie facet, od razu wiedziałem że nic nie kupi, bo dziwne pytania zadawał i robił podchody. Okazało się że znalazł u syna lvl15 efajke (oczywiście ajdzasta jak wynikło z rozmowy xD) i nie wie co zrobić, bo syn mówi że nie pali tylko vapuje. Ojciec biedaczyna nie wie co to znaczy i czy zabrać czy nie...

#epapieros #epapierosy #pracbaza
  • 37
@beer_man: masz rację, dzisiaj duży ruch muszę pisać szybko :D to pierwsze powiedziałem zanim dowiedziałem się o co mu chodzi. Potem zmieniłem troszkę zamysł mej wypowiedzi i szczur już raczej nie powapuje.
@Cummykaze: To jak będziesz miał wolniejszą chwilę to parę pytań mam.
1. Jakiś profit od utargu czy stała pensja i już?
2. Tu się domyślam, ale może się zdziwię. Jaki przedział wiekowy? Gimby i starsi ludzie?
3. Co najczęściej się sprzedaje poza ijustem? Chodzi mi o sprzęt nie o akcesoria
4. Jeśli nie masz profitu od utargu (bo zakładam że tak jest) to jak ludzie reagują jak polecasz coś lepszego (również
@BeDoEl:
@beer_man:

1. Zarobki generalnie takie jak się można spodziewać czyli słabe. 8zl/h + 150zl dodatek kierowniczy jeśli jesteś kierownikiem stoiska. Profity są ale od wybranych liquidow, które słabo schodzą. Robota bardziej dla studenta, bo można się ułożyć z grafikiem i na potrzeby osoby nie mającej nic na utrzymaniu nawet spoko. Ogólnie pracuje dopiero od początku grudnia, więc się dopiero okaże ile tego wyjdzie. Może na pół mieszkania xD
2.
@Cummykaze: dlaczego ajszit? To jest dobra efajka przecież. :) A że gimbusy używają e-papierosów - można było się spodziewać. Niedobrze dla nich, uzależnią się jeno od nikotyny i będzie problem, a "przecież to nie papieros".
@beer_man: właśnie niestety nie jestem. :D Ciężko coś załatwić konkretnego na odległość, a chciałem mieć ciągłość w robocie. Tu przynajmniej od razu z moim 6letnim doświadczeniem w handlu zrobili że mnie kierownika, ale to i tak opcja tymczasowa wiadomix.