Wpis z mikrobloga

Finlandia za 22 złote! Batony po zecie itp.

Zakupy z - 50zł i darmową wysyłką. Prawilnie przypomnę, że dzisiaj ostatni dzień promocji z hipermarketem internetowym BDSKLEP.PL Oferta ważna do 23.59.

Krótka instrukcja. Wchodzisz na bdsklep.pl nabierasz do koszyka co tam chcesz za minimum 150 złotych. Będąc na zakładce BDSKLEP - idziesz do kasy, wybierasz formę płatności elektronicznej i wybierasz MasterCard (ostatecznie zapłacisz jak zechcesz, nawet z PP) wklepujesz kod MCARDF7AV24 - to mój za wcześniejsze zakupy, wiem, że są też inne ale ten działa. Koszt zakupów obniża się o 50 złotych.

Jak już ci się odejmie 50 złociszy i twoje zakupy warte są 100 zł, klikasz u góry zakładkę bdkarma i jeszcze raz wchodzisz do koszyka i kasy. W ten sposób masz darmową przesyłkę kurierem czy tam czym chcesz.

Sprawdzone, działa. Wydałem tak już kilka stów, bo nabrałem chemii i alkoholu do chaty na zapas ;p

Warto patrzeć na ceny. Jedne produkty są droższe niż w sklepach, ale są też takie, których taniej na żadnym ceneo czy allegro nie widziałem. Warto poszperać, bo mają szeroki asortyment.
#cebuladeals #byloaledobre
  • 82
@prypogo: Dostawa kurier, poczta, albo paczkomat.
@Mikseth: Tak.
@Dax13: Na zdrowie

Generalnie to zależy kto tam czego szuka. Ja kupiłem jakieś maszynki do golenia, zapas wkładów i pianek, dużo chemii (płyny, domestosy itp) oryginalne kapsułki do ekspresu z cebuladeals (ale chyba wykupiłem wszystkie ;) słodycze i alkohole. Uczciwy sklep, do tego przesyłka kurierem.
@L3AD3R: Nie. Musisz wybrać MC tylko, żeby ci kod zaliczyło. Później w zakładce bdkarma.pl gdzie ostatecznie wybierasz formę transportu płacisz jak chcesz i czym chcesz.

@Svoboda: wielorazowo :) Ale jakby ci nie poszło, to mam jeszcze inny :)
@galeon: najlepsze dille jakie dzisiaj widzę to: red label 0.7 za 34cbl, 1l za 42zł, metaxa 0.5 za 30cbl, lubuski gin 0.7 za 22, jakiś gówno rum 0.5 za 20, różne fajki w zajebistych cenach. arizona pół litrowa za 1,3(w żabce po 4zł bodajże, w pitorze i pawle po 5)