Wpis z mikrobloga

Nie wiem co wy tak chwalicie tech_ubuy. Ja go nie polecam. Już trzeci przedmiot mi od niego nie działa i nie wysłał tego co powinien, tylko tańszy zamiennik. Jeden jeszcze nie dotarł i przypuszczam że też nie przyjdzie, bo nierejestrowana. I nie chce wysłać drugi raz. Tylko chce zwrócić tego dolara czy półtora, co jest bez znaczenia. Widzę że w ogóle nie zależy mu na ocenach. Swoją drogą to tam w ogóle nie ma oceny sprzedawcy, tak jak na aliexpress chociażby, więc czemu miałoby im zależeć.
Natomiast od innych sprzedawców mam to co było zamówione i dobrej jakości, do tego praktycznie wszystkie droższe rzeczy wysłali przesyłką rejestrowaną. Wyjątkiem są przesyłki z Malezji.
#jd
  • 7
@hotcold: GRiS? Działa bez problemu z moim Raspberry Pi, wystarczyło ściągnąć dobre sterowniki. W środku siedzi MediaTek MT7601. "Firma" nie ma znaczenia, to wszystko jest to samo tylko każdy daje na to swoją nazwę.
@Pieniek: z niczym mi nie działa. Sprawdzane na komputerze, laptopie, tablecie. Z płyty w ogóle nie da się zainstalować sterowników, jest błąd. Win 8 sam instaluje sterowniki i jest widoczne w "menedżer urządzeń" realtek 8192EU, natomiast jak wejdę w szczegóły tej karty, to jest komunikat "nie znaleziono żadnych sieci". Może wiesz, jaki inny sterownik trzeba zainstalować? Jeszcze zainstalowałem jakiś program realtek usb wireless lan utility i nie wykrywa karty.