Wpis z mikrobloga

Szukam dobrego #anime Najbardziej lubie napierniczanki w klimatach średniowiecznych lub dawniej ( miecze i te sprawy )
Do tej pory obejrzałem
#opm które dzisiaj skończyłem i jest #klawe
dragon balle
FMA
Claymore - to chyba najlepsze z tych wszystkich, krew, epickość i fajne walki
Helsing
Naruto - narazie mam przerwę bo filery ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sword art online

Co próbowałem a mi nie podeszło
Bleach i Fairy tale (zbyt dziecinne :< )
tl:dr szukam fajnego anime z napierniczaniem mieczami lub magią :P
  • 15
  • Odpowiedz
Niech Wam szef w zielonych wynagrodzi :D Zaraz oblookam
@brrym zrobie podejście 2gie, kiedyś strasznie mnie mało dynamiczna kreska zraziła :P
  • Odpowiedz
@toxarz: Magi to taki magiczny świat, artefakty, pojedynki, dużo #!$%@? o przyjaźni itp. Typowy shonen.
Log Horizon to coś podobnego do Sword Art Online, tylko bohater nie jest #!$%@?, nie zachowuje się jak gimnazjalista no i nie jest to przede wszystkim romans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@toxarz: FMA:Brotherhood czy zwykłe?
Samurai Champloo, Katanagatari , Sword of the stranger (bardzo dobry film), Berserk, The Legend of the legendary Heroes (najsłabsza pozycja, okropnie zmarnowany potencjał, ale i tak mozna obejrzeć)
  • Odpowiedz
@Arveit: Obejrzałem parę amv z Magi bardzo mi się spodobało wezmę się za to po Sword of the stranger :>
@Jebudu Brotherhood oczywiście :) Samuraia w kolejce, Katanagarati odpycha mnie tymi wielkimi oczkami których nie trawię oraz słodkością :< Kurczę, własnie z pozoru The legend of the legendary heroes na 1 rzut oka najbardziej mi się podoba ;>
  • Odpowiedz
Oglądałem też fate stay night unlimited blade works to najnowsye i same walki były genialne :D Chociaż sama koncepcja trochę słaba :P
  • Odpowiedz
@toxarz: Katanagatari wbrew pozorom wcale słodkie nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do Fate to zgadzam się z tobą w 100%. The legend of the legendary Heroes miał potencjał na naprawde świetne anime; nawet mimo wielu wad mi sie podobało. Ma swoje ociekające zajebistością momenty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zrobie podejście 2gie, kiedyś strasznie mnie mało dynamiczna kreska zraziła :P


@toxarz: obejrzyj koniecznie, fabuła rozkreca sie powoli ale finał #!$%@? system
  • Odpowiedz