Wpis z mikrobloga

Mam bardzo ważne pytanko. Chce zacząć grać ze swoimi znajomymi. Tylko każdy z nas chce wybrać inną rase. Kiedy najszybciej dałoby się teleportować do znajomego i robić razem misje?

#gw2
  • 15
@Rachel_: W zależności który wybierzesz to do Rata Sum (miasto przy mapie startowej Asura), Divinity Reach(Ludzie), Hoelbrak( Norn), Black Citadel (Charr), The Grove(Sylvani)
A na mapie to taka fioletowa, okrągła ikonka przypominająca portal.
@trolololololololloo: @Kardig: Ok jestem sylvari i chciałabym przejść do głównego miasta. Znalazłam w the grove portal tyle że jeśli chce przez niego przejść pokazuje się mi info - dla lv 35 lub wyższego. To znaczy że znalazłam zły portal czy coś takiego już nie działa?
@Rachel_: Jak masz darmową wersję to pewnie ograniczenie tym spowodowane. Trzeba iść na piechotkę, albo prosić kogoś o transport. Tylko nie wiem, czy się to uda.
@Rachel_ : Swojego czasu dużo Polaków grało na blacktide. Nie polecam z wiadomego powodu. Ja ze swoją gildią grałem na piken square, ale gildia została przejęta i chyba gdzieś wszyscy wywędrowali. Na desolation się najwięcej dzieje, ale są duże przeciążenia, więc lepiej być na innym, a tam tylko zachodzić od czasu do czasu na eventy. Po za tym, to nie wiem. W gw2 gram raz na ruski rok. Może @nesti32 coś Ci
@Rachel_: Wybór serwera jest teraz bezcelowy. Całe PvE jest teraz scalone w jedność dzięki megaserwerom, jedynie WvWvW jest dzielone, ale tym się nie przejmuj bo w chwili obecnej nikt nie gra w ten tryb gry(jest w dość opłakanym stanie). Jeśli chodzi o rasy, to jeśli gracie F2P to lepiej zdecydujcię się na jedną, bez sensu byłoby wam tak latać z miejsca na miejsce i wykonywajać kogoś story line, a początek gry
@nesti32: @Kardig: Dzięki wielkie.

@nesti32: Czyli generalnie olać serwer. Czytałam gdzieś że w takim party każdy może wybrać postać jaką chce. Bo tak czy siak każda profesja ma leczenie, broń dystansową i broń w zwarciu. Na razie moje party to min. 3 osoby tylko wszyscy chca grać wojownikami :P A to sie chyba nie uda.
@Rachel_: Tak, nie warto patrzeć już na moc serwera, patrzeć czy nazwa ładna i tyle :D. Jeśli chodzi o profesję to tak, każdy ma dla siebie wszytko, ale chodziło mi tylko o rasy, żebyście wszyscy wybrali tą samą, będzie mniej latania, a więcej zabawy.
@nesti32: A jeśli bym chciała znaleźć fajną gildię? To gdzie najlepiej szukać? Czasami na chacie krzyczą "czukamy członków" nawet po polsku ale nie jestem przekonana w takie Gildie.
@Rachel_: A to zależy tylko od Twojego szczęścia. Musisz szukać, próbuj dołączać do wielu i znajdź kiedyś znajdziesz tą odpowiednią. Z miłą chęcią dałbym Ci zaproszenie do tej, w której jestem ja, ale niestety mamy już max. osób.