Wpis z mikrobloga

Brałem 6g noopeptu na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Raz od neurogarden i raz od powdercity. Szukam teraz jakiegoś nowego środka, którym mógłbym się wspomóc. Rozmyślałem nad sunifiramem, który był kilka miesięcy temu bardzo polecany, myślę też nad Oxiracetamem, ale sam nie wiem co będzie dla mnie lepsze. Zależy mi na tym, by środek był faktycznie skuteczny, rozkręcał się w miarę szybko, ale jednocześnie żeby nie trzeba było robić długich przerw w stosowaniu. Co będzie najlepsze? @neurogarden @www_zdrowysklep_net #noopept #nootropy #sunifiram #dopingmozgu
  • 12
  • Odpowiedz
@Vein: bo nootropil to właśnie piracetam, tylko szukam czegoś trochę mocniejszego od piracetamu.
@DFENS: wiele osób mówi, że noopept to placebo, ale u mnie się sprawdzał, szczególnie w połączeniu z kofeiną, raz łączyłem z synefryną. Przede wszystkim dużo większa chęć do działania, o ile na ogół mam lenia, o tyle podczas kuracji robię co do mnie należy. Obecnie od miesiąca nic nie biorę i wiedza jest dużo gorzej przyswajana, muszę
  • Odpowiedz
@neurogarden: nie wiem sam w sumie, chciałbym coś, co by z jednej strony zachęciło mnie do nauki zamiast siedzenia przed komputerem, z drugiej strony by poprawiło nie tylko pamięć, ale także procesy kojarzenia, łączenia faktów. Przede wszystkim chciałbym stosować środek przez następne kilka miesięcy, dlatego fajnie gdyby nie było to tylko działanie doraźne a bardziej utrzymujące się w czasie, z drugiej strony raczej nie chcę czegoś co trzeba stosować 2 tygodnie
  • Odpowiedz
@Plecakofil noopept jest jednym z mocniejszych, ale na niektórych nie działa tak mocno. Myślę, że warto zainteresować się ashwagandhą. Ashwagandha bardzo często opisywana jest jako ekstrakt, który dodatkowo lekko pobudza i poprawia nastrój, co daje efekty motywujące: https://neurogarden.pl/home/55-ashwagandha-ekstrakt-25-witanolidow.html Nie wiem, czy jest sens przygotowywać propozycje na kilka miesięcy - najlepiej będzie chyba podejść "iteracyjnie", czyli przetestować przez kilka tygodni i później ewentualnie wrócić do tematu co dalej (czy kontynuować, czy na jakiś
  • Odpowiedz
@neurogarden: A coś innego? Wolałbym coś syntetycznego, może to głupie, ale z natury nie mam przekonania do środków ziołowych. Raczej myślałem nad PRL albo Suni. W sumie to dobry pomysł, może właśnie zamiast skupić się na jednym środku to trochę potestuję. Warto do noopeptu zamówić cholinę? Zostało mi ok 2g i myślę żeby spróbować z choliną, może to wzmocni efekty? Dodam, że nigdy po noopie nie miałem bóli głowy, więc nie
  • Odpowiedz
@robert919 chyba mylisz zioła z ekstraktami?
@erysipelothrix l-theanina ma przede wszystkim działanie relaksujące, ashwagandha ma też różne dodatkowe efekty i niekoniecznie aż tak mocno relaksuje.
@Plecakofil nie ma powodów żeby ekstrakty roślinne traktować jako produkty gorszej kategorii, niż syntetyki. PRL i Suni nie mamy w ofercie i na razie nie planujemy ich dodawać. Jeżeli koniecznie chcesz spróbować czegoś syntetycznego to ciekawy może być też fenylopiracetam - działa dość mocno, efekty są zauważane
  • Odpowiedz
@neurogarden Dzięki za rady. Myślałem wcześniej właśnie też nad fenylopiracetamem. Przetestuję Ashwagandha przez najbliższe 2-3 tygodnie, zobaczę jak wpłynie na moją motywację i samopoczucie. Później przetestuję PRL-8-53, jeśli się sprawdzi to dorzucę noopept i będę leciał chwilę takim stackiem.
  • Odpowiedz