Wpis z mikrobloga

@TomgTp: @
lubie_samoloty Teraz bez błędu.

@h_poirot: Dowiadujesz się że masz rodzinę w Ameryce ale nawet nie wiesz jak się dokładnie nazywają, później zdobywasz adres zamieszkania bo akurat adres się gdzieś zachował. Po adresie o dziwo da się wiele rzeczy znaleźć, np. ile lat mają, jaką mają rodzinę, że jeden z kuzynów taty nie żyje od niedawna, że kuzynka taty ma dwie córki i gdzie mieszkają - serio, to wszystko
@Dupeg: Jej nie pokażę ale ona ma też ładną koleżankę ze szkoły. Chciałem tą koleżankę pokazać ale nie podobała wam się moja seria zdjęć z niepublikowanymi zdjęciami fajnych dziewczyn, więc i jej nie pokażę. ;)
@vegaushp: A to może pomożesz mi znaleźć rodzinę mojej znajomej, bo z kolei ona jest pół Indianką. Jej matka została sprowadzona do Polski jak była mała. Ciekawi nas gdzie dokładnie mieszkała, może przypada jej kasa z indiańskich kasyn? xD

Tego nie mogę znaleźć, a są udokumentowane i przeglądałem podróże statkami z Ameryki do Europy. Wie ktoś gdzie szukać?
@vegaushp: No znam ale miała zmieniane nazwisko, najpierw była w domu dziecka w USA, potem w jakiejś rodzinie w USA, potem wywieziona do Polski statkiem, na którym część ludzi ginęła po drodze(w tym dzieci, chyba od chorób), i ona była zagrożona tylko jakaś zakonnica(?) jej pomogła.

Trudno powiedzieć czy płynęli razem z tymi nowymi rodzicami czy jakoś osobno.

Margaret London, ale to było nadane albo przez dom dziecka albo przez adopcyjną
@look997: I zmienione miała nazwisko już w Polsce? Jak tak to już pozamiatane. Informacje o zmianie nazwiska ma tylko sąd który się tym zajmował. Oni ci nie wydadzą jej nowych danych ze względu na ochronę danych osobowych, a jako że to sąd to nie ma komu dać w łapę.