Wpis z mikrobloga

Tak wygląda psi smutek. Wczoraj te "Śliniaki" wyrwano z pseudohodowli.
I tak wyglądają rodzice "rasowych" szczeniaków za pół ceny (chociaż te chodziły jedynie 300 zł taniej niż te z hodowli FCI).
Chcesz rasowego psa? Kupuj ze sprawdzonej hodowli zarejestrowanej w ZKwP. Chcesz psa? Weź ze schroniska lub adoptuj z fundacji.

Więcej informacji i zdjęć tutaj: https://www.facebook.com/events/969316956449060/

#pies #psy #zwierzaczki #pseudohodowle #ludzietodebile #kuprzestrodze
n.....a - Tak wygląda psi smutek. Wczoraj te "Śliniaki" wyrwano z pseudohodowli. 
I ...

źródło: comment_lK9TRzXOtZwftI3wqe8aUGSph3rxErJ0.jpg

Pobierz
  • 25
@riri_: wczoraj je dopiero wyrwano, dzisiaj miał być opis jaki jest ich konkretny stan i ile potrzebnych będzie pieniędzy na doprowadzenie ich do stanu normalności.

Kochana "domowa hodowla" postawiła sobie za ten biznes ponoć niezłą chatę i żyli jak w niebie. Psów było więcej z tego co wiem, dużo było też pogrzebanych psów i jeden na szybko spalony w piecu szczeniak.
@nama: kojarzę, od kilku dni rzucają mi się w oczy zdjęcia tych psów. A potem przyjdzie jeden z drugim idioci, to york dla mamy, co by chciała pieska, ale koniecznie za darmo, to jamnik dla wujka co by chciał hehe po taniości a nie z jakieś hodowli, no byle to jamnik był taki rasowy, ale bez rodowodu.
Serdeczny #!$%@? w dupę po samo gardło takim śmieciom, nieważne czy ktoś rozmnaża, czy
@nama: Podobnie wyglądał mój pies... 18 lat temu. Była bita, podpalana, ktoś jej obciął ogon... Mimo kilku operacji - ostatnia była 2 miesiące temu - to wróciło w nią życie właśnie po operacji. Guz nie pozwalał jej cieszyć się z życia.
@nama: Nie ogarniam jak można oprowadzić do takiego stanu psa. Jeszcze na dodatek psa na którym się zarabia ciężki hajs - zamiast o niego dbać, cmokać i chuchać to robią mu z życia piekło.
@Kukki: bo to dla nich biznes, a psy to tylko maszynki do robienia pieniędzy: jak się zużyją - to do kosza, będą nowe. Bardzo popularna praktyka, byle jak najmniej wydać na psy a szczeniaki szybko wcisnąć frajerom. Na czas odbioru szczony dają do domu gdzie pseuduhy przy kawce opowiadają kłamstwa nowym właścicielom. Psiaki z takiej matki są tez na starcie mniejsze i słabsze ale nie ma porównania ze zdrowymi wiec niedoświadczony