Wpis z mikrobloga

Były kuc o tym jaki burdel panuje w KORWiN i dlaczego w akcie desperacji wolał zagłosować na JE Ryszarda Petru.
Potwierdza się troszkę teza @Ginden jakoby Korwin nie wszedł do Sejmu właśnie przez .N która odebrała mu głosy.

Tekst długi, ale całkiem dobry jak na kuca.

Petru natomiast, jakkolwiek mu nie ufam i wiem, że może być w znacznej mierze tylko kolejnym człowiekiem z przerostem ambicji, jest sprawnym organizatorem, człowiekiem zaradnym, który wie, jak zdobyć pieniądze przy jednoczesnym zaabsorbowaniu wszelkich koneksji. Może to i cyniczne, ale to właśnie jest realpolitik, a nie ideologiczne mokre sny o „czystej polityce”. (...) Petru wyrasta na najmniejsze zło dla osoby o orientacji liberalnej. Nadal zło, ale jednak takie, z którym da się żyć. Czy obawiam się powtórki z PO, która też na starcie odwoływała się do ideologii liberalnej? Oczywiście, że tak. Ale dla mnie ocenianie polityków jest tak samo urynkowione jak ocena firm w gospodarce. Nie potrafisz zarządzać – nie dostajesz mojego głosu. Oderwani od rzeczywistości idealiści jak JKM mogą tylko więcej zaszkodzić niż pomóc.


http://www.taknaprawde.pl/wyznanie-bylego-kuca-czyli-skad-petru-bierze-elektora/

#neuropa
#stunawroconychkorwinistow
#korwin
#bekazkorwina
#polityka
  • 10
@lerner: To tak samo jakbym ja napisał, że Petru obciągał Sikorskiemu w zamian za tekę w rządzie podpisując się: Piotr, były wiceminister w MSZ. Każdy sobie może to napisać. Było wiele osób, które odchodziło od Korwina, krytykując organizację partii, ale żadnej nie mówił takich rzeczy o Petru. I nagle wyskakuje Piotrek.
EDIT: No i tamte osoby mówiły to oficjalnie.
@lerner: dobra czyli jednym słowem jestę korwinistą uważam że PIS=PO=SLD=PSL=N bo magdalenka itp ale idę głosować na Petru bo taki ładny, profesjonalny i liberalny no i głosuje na niego bo muszę, JKM mnie do tego zmusza.

Co by nie mówić operacja Petru to majstersztyk - zobacz że PO jest stracone, pozwól PIS rządzić oni odwalą takie inby że ludzie będą odbytnicami krzyczeć anty-pis, korwin znów się ośmieszy, na scenę wjeżdża Petru
@ediz4: sugerujesz że frekwencja będzie taka sama i że wszyscy co głosowali na PIS znów na nich zagłosują, nic bardziej mylnego uważam że spokojnie po tych 4 latach nagonki przynajmniej jakaś część januszy zostanie zmobilizowana żeby pójść zagłosować anty-pis. Uważam że PO już wtedy nie będzie, albo będą jakimś planktonem, przybudówką .N, mam nadzieję że PSL zniknie do tego czasu bo ich elektorat wymiera a reszta radykalizuje się albo PIS albo
@kubica94: Wszyscy nie ale PIS ma swój żelazny elektorat który dopóki nie wyginie będzie na nich głosował.

jakaś część januszy zostanie zmobilizowana żeby pójść zagłosować anty-pis...

Cześć tak ale nie tylu by Nowoczesna mogła samodzielnie rządzić.
@lerner: Dobra, zgodzę się, że Korwin nie jest mistrzem pijaru, postawił zwyczajnie na prawdomówność, jakkolwiek by ona nie brzmiała - niestety ludzie wolą przekaz trochę bardziej osłodzony i bardziej oddalony od rzeczywistości, a Korwin ma taki kaprys jaki ma i nic z tym nie zrobimy.

Ale jak możesz sugerować, że to urok i nienaganna prezencja Petru sprawiła, że jest on tam gdzie jest? Jeszcze trochę, to będzie musiał jeść na wizji