Wpis z mikrobloga

Jeśli nie dasz sobie wcisnąć modemu z routerem tylko sobie jakiś własny podłączysz to Vectra. Chyba że masz gdzieś przekierowywanie portów i to że musisz dzwonić do BOK żeby zmienić kanał fifi itp.
Z byłymi już pracownikami korbanku często się widuję i mieszają go z blotem. Ani 1 pozytywnej opinii.
@the_Duchess:
@the_Duchess: mam finemedia, teoretycznie 100 Mbps 49,99 na czas nieokreślony, dali router z wifi na światłowód. Generalnie działa, czasem trochę mam wrażenie że przymula. Teraz np. speedtest pokazuje 10 Mbps download i 18 Mbps upload. Chyba Finemedia jest najtańsza z tych, które przedstawiłaś.
@pesia: Nie żebym jakiegokolwiek dostawcę reklamował ale sam mam Vectrę w zachodniej części Wrocławia, w mijający roku była 1 awaria ogólnopolska, nie było neta 6h. Mam pakiet 100Mb/s i testy ookla wachają się od 93-102 Mb/s. Z opowiadań byłych techników korbank to pamiętam, że nawet na zupełnie nowych osiedlach na Krzykach podłączenie nowego anonenta często kończy odłączeniem całej klatki bo w rozdzielniach jest taki burdel, że coś co powinno zająć 5
@the_Duchess: mam Korbank od 3 tygodni i nie polecam...nie dosc ze juz kilka razy bylem odciety od neta to jeszcze maja Cie w dupie. Zglosilem im w poniedzialek ze mam problem z netem i do dzisiaj sie nie odezwali :/ maja 7 dni na naprawe usterki i w teorii mozesz byc 7 dni bez uslugi. Jak mozesz to bierz cos innego!