Wpis z mikrobloga

każdy dzień to nowa żenada z #neuropa

http://www.wykop.pl/link/2902613/reporter-tvp-info-zaatakowany-podczas-miesiecznicy-smolenskiej/

co jest patefony i cykliści, nigdy nie oglądaliście tvp? Mało tam hejtu ci ludzie widzieli na siebie? Muzułmanin gdy gwałci białą kobietę to jest niewinny, gdyż został sprowokowany. Ale gdy prowokator z prowokacyjnej telewizji wchodzi we wzburzony tłum, to ten tłum oczywiście jest winny? To jeszcze lewacka hipokryzja, czy już lewacka logika?

Oczywiście w komentarzach #rakcontent, Kuźniar widzi i płacze lewaki #hejtstop

#bekazlewactwa #4konserwy #polityka
  • 9
@crab_nebula: im się już policzki do nastawiania skończyły, każdy ma prawo się #!$%@?ć, nie zostawią tych ludzi w spokoju, bo musi być oglądalność, dziennikarze to hieny więc mnie nie dziwi reakcja ludzi, podejrzewam że lewectwo równie ochoczo szarpałoby jakiegoś prawackiego dziennikarza.
@TheSjz3: A mnie nadal dziwi nieuzasadniona agresja i na to nie ma usprawiedliwienia, ludzie z Bogiem na ustach zrobili by komuś krzywdę.. i to my się boimy fanatyków religijnych? Nie mierzyłabym również wszystkich tą samą miarą.
@crab_nebula: Ludzie głoszący idee pokoju na świecie równie często czynią krzywdę innym, jesteśmy tylko ludźmi, niezależnie od grupy, agresja jest wpisana w ludzką naturę, owszem można ją kontrolować, ale wszystko ma swoje granice.

Nie mierzyłabym również wszystkich tą samą miarą.


Dlaczego? fanatycy to też ludzie i tak samo jak inni ludzie, zasługują na mierzenie tą samą miara.
@crab_nebula: Ja nie uzasadniam, napisałem tylko jak jest.

Dlatego, że każdy jest inny?


Nie pytaj mnie kiedy odpowiadasz, nie lubię tego zabiegu, wydawało mi się że chodzi tu o grupę ludzi, a nie o jednostki, w tekście mowa jest o grupie. To w końcu jak to jest? Każdy inny czy wszyscy równi? bo już się trochę w tym gubię.

Ci ludzie mają dość obecności mediów na obchodach czegokolwiek co jest dla
@TheSjz3: Tak właśnie jest: każdy jest inny i wszyscy są równi :) niech obchodzą w spokoju, nikt im tego nie broni ale niech szanują drugiego człowieka na litość boską nie są zwierzętami. Ac o do TVP, to już dawno osiągnęła poziom dna (jak każda tv w tym kraju).