Wpis z mikrobloga

@szyna9: @TheArt:
tyle tylko, że na wyprzedażach same 39-41 głównie są :(

Ja mam rozmiar stopy 36 (w porywach 36 na szpilki do 37 na sportowe niektóre) i nieraz ciężko kupić "normalnie", bo obecnie taki przeciętny rozmiar stopy to ok. 38-39.
A ilekroć wejdę do sklepu przy wyprzedażach itd. to zaraz wychodzę, bo i tak nie ma rozmiaru ;/
  • Odpowiedz
@xhxhx: wiesz co.. przyznam sie, ze w Deichmannie chyba nigdy jeszcze nie kupiłam żadnych butów, więc niestety nie moge na Twoje pytanie odpowiedzieć :)
  • Odpowiedz
@TheArt: może w tym sensie, że jak kobitki nie mogą w stacjonarnych sklepach, to szukają w necie?
Bo inne znajdują, więc nie musza tak dużo zamawiać.

Natomiast w zwykłym sklepie - tak mi to kiedys sprzedawca tłumaczył - jest tak, że gdy w kartonie jest np.20 par butów, to jest tylko jedna 36 i jedna 41, bo najmniej kobiet ma taki rozmiar stopy statystycznie.
  • Odpowiedz
@agaja: o widzisz to tego nie wiedzialem, wiec tym bardziej cenie trzydziestkiszostki ;) wieksze mnie sie nie podobajo ;) wychodzi ze jestes wyjatkowa
  • Odpowiedz
@TheArt: ale wedle sprzedawców w necie - niekoniecznie :P

Minusem malych stop jest to,ze nie mozna niestety nosic zbyt wysokich obcasów, bo inaczej noga jest zbyt mocno w kostce naciagnieta :(
Problem rozwiązuje platforma z przodu, ale zbyt wysoki koturn wygląda jak dla mnie raczej kiepsko..
  • Odpowiedz
@agaja: hmm to ciekawe co napisalas bo przez moje zboczenie umawiam sie tylko z 36 i zawsze maja obcasy, nieraz nawet z 10cm, ale byc wazniejsza niz chec wygody jest potrzeba wygladu
  • Odpowiedz
@TheArt: no to muszą mieć platformę z przodu - w pewnym momencie noga w kostce jest tak mocno naciagnięta, że nie da sie chodzić.poglądowo szybko machnęłam schemat w PaintCadzie :P

Ech, pamiętam, jak sobie z internetu kupiłam, takie przepiękne, wysokie... iść mogłam tylko za rękę i to "wolno i z godnością" jedynie :P
agaja - @TheArt: no to muszą mieć platformę z przodu - w pewnym momencie noga w kostc...

źródło: comment_pA60xcWjDnJXPi0AU0AdDJ3crCZEZvWr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wolno i z godnością


@agaja: () niczym gwiazda (ʘʘ), ale co poradzic ze to piekne, malenka stopka na wysokim obcasie, w sumie to ja kupuje czesto wysoki obcas (nie dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)) tylko do lozka
  • Odpowiedz