Wpis z mikrobloga

Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100% Polakiem?

Urodzil sie tutaj, mowi po polsku jak wyksztalcony Polak, jest zabawny, jest swietnym sportowcem i jest PRZYSTOJNY!

Ponadto!!!

Czy jestescie swiadomi, ze biale dziewczyny, nasze kochane Polki, sliczne blondyneczki, gorace rudzielce i namietne brunetki wprost marza by byc w jego silnych ramionach, by obserwowac jego boskie cialo?

Jak sie czujecie na mysl, ze od namietnych fellatio z Izu, trzesly sie naszym rodaczkom uszy w szalenczej ekstazie, ze dla takiego silnego, zapewniajacego bezpieczenstwo faceta moglyby skoczyc w ogien?

Czy wasz rasizm pozwala wam w spokoju zaakceptowac tak "OBRAZOBURCZY" obraz relacji CZLOWIEK-CZLOWIEK?

#pytanie #oswiadczenie #bekazpodludzi #bekazprawakow #4konserwy
Zyd_Suss - Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100...

źródło: comment_YW0WBI8KPuLh3FQ0Knw8XQesW9pggJlm.jpg

Pobierz
  • 99
@flavisoto: To skad podwojne standardy i rasistowskie tresci odnosnie innych czarnoskorych mezczyzn i wrzucanie ich do wspolnego worka rasistowskich pomowien?

Dlaczego silny czarny mezczyzna, ktory sie tu urodzil jest spoko a murzyn, ktory chce tu zamieszkac jest traktowany jak podczlowiek?

Zachowajcie zdrowy rozsadek i odrzuccie swoj rasizm. Skoro Izu jest spoko, szanujcie tez innych.

Gwarantuje, ze murzyni w Polsce przyczyniliby sie do wzrostu dzietnosci wsrod bialych Polek.
@Zyd_Suss: Uważam, że powinniśmy być dumni, że taka osoba nas reprezentuje. Takie osoby bardziej szanuje niż cebulaków i innych cwaniaków, którzy urodzili się w Polsce i mają biały kolor skóry.
Dodatkowo jest totalnie zasymilowany, nie robi problemów oraz nie narzuca nam innych tradycji i przestrzega nasze
( pochodzi z moich okolic).
Powiedziałem to ja prawak, wychowany w konserwatynej katolickiej rodzinie, która ma takie same poglądy jak ja...
Ale co ja tam
@Zyd_Suss:

stwórz chochoła

pokonaj chochoła


Siła intelektualna pseudo-inteligentów, którzy chcieliby być Neuropą, ale nie mogą. Czemu nie mogą? Bo gdybym napisał, że to neuropek to zaraz wpadłby Steke czy ktoś i napisał "hola hola, do tego gagatka się nie przyznajemy!"

PS: Tak właściwie to nawet nie, bo zazwyczaj pseudo-inteligenci mają jakieś argumenty na chochoła, a tutaj Zyd_suss po pisze obszernego posta o tym jak bardzo chciałby się przespać z panem Izuagbe.