Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #stunawroconychpisowcow #polityka

100-1=99

Tak bardzo żałuję, że na nich zagłosowałam. PO było jakie było, ale takich rzeczy nie robiło. Rządziło SLD i też nie przypominam sobie, żeby aż tak za nic mieli prawo i konstytucję. PIS nawet się nie kryje, że ma gdzieś prawa ustanowione przez kogoś innego. Jeśli Kukiz pomoże im zmienić konstytucję to będzie tragedia. Ja już mam ich dość. Najgorsze jest to, że Lis miał rację i teraz pewnie się cieszy, że PIS tak szybko się obnażyło. Oni muszą za to stanąć przed Trybunałem Stanu i iść siedzieć.


http://www.wykop.pl/link/2897941/o-co-chodzi-w-obecnym-sporze-o-trybunal/#comment-32903125

ps poratujcie tagiem i prawidłowym odliczaniem jeśli powstało
  • 23
@stekelenburg2: to kolejny lewak podszywająy siępod prawaka i próbujący siać panike
Przypominam, że SLD też chciało dokonaćskoku na trybunał ale im nie wyszło.
PO tez chciało dokonać skoku na trybunał i też im nie wyszło bo pis im przeszkodził.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rządziło SLD i też nie przypominam sobie, żeby aż tak za nic mieli prawo i konstytucję


@stekelenburg2: a to na ich okres rządów nie przypadał czas najgorszej korupcji w kraju, dziwnych układów biznesowo-politycznych, afer Rywina, starachowickich i pewnie jeszcze kilku o których zapomniałem? Obniżyli podatki i wprowadzili Polskę od Unii, ale fakt, że i tak udało im się wejść do parlamentu następnej kadencji zawsze mnie będzie dziwić ;)

@stekelenburg2: egoistka, zagłosowała na nich tylko dlatego, że boi się imigrantów

kiedyś ludzie popierali partie o pewnym profilu ideologicznym, bo bali się komunizmu, dzisiaj najwyraźniej brakuje w Polsce jakiejś nacjonalistyczno-agnostyczno-ksenofobicznej partii, coś jak Partia Wolności w Holandii na czele której stoi Geert Wilders

coś mi się zdaje, że gdyby takie partie przejęły władzę w Europie, to ta dziewczyna byłaby traktowana prawie tak samo jak imigrant z Somalii :]
dzisiaj najwyraźniej brakuje w Polsce jakiejś nacjonalistyczno-agnostyczno-ksenofobicznej partii, coś jak Partia Wolności w Holandii na czele której stoi Geert Wilders


@KREM_Z_BROKUL: Kukiz, RN, czy KORWiN z ostatniej kampanii(podziękuj Wiplerowi). W Polsce to raczej brakuje sensownej opcji lewicowej która miałaby większe przebicie, a nie nacjonalistów.
@Kamill: Sam Korwin-Mikke może jeszcze tak, ale nie wiem jaki jest profil reszty jego partii. Wątpię też czy angażowaliby się w całą sprawę praw mniejszości, niedyskryminacji itd. RN nie ma charakteru agnostycznego, są wyraźnie katoliccy, taka młodoendecja

Historycznie najlepiej takiej partii agnostyczno-liberalno-nacjonalistycznej odpowiadałaby stara endecja, czyli ta od Dmowskiego
@lowca_chomikow: widze zapartym tchem powtarzasz brednie medialne. Wyrok Tk o rzekomej ich legalnosci był 3 grudnia. Tk wczesniej mianowal sedziow.
Do tego TK orzeka o zgodnosci podstawy prawnej przy wyborze do konstytujci i o niczym innym
zakwestionowano tlyko LEX kropiwnicki czyli feralną poprawke zgłoszoną przez dokta prawa PO którego recenzentem był Rzepliński xd xd xd xd prezes TK. xd xd xd xd
NAtomiast TK nie zakwestionował w swoim wyroku wadliwej procedury