Wpis z mikrobloga

Trochę śmieszą mnie ludzie, którzy narzekają, że w trailerze #batmanvssuperman jest pełno spoilerów, pomimo że nie pokazał niczego co nie byłoby jeszcze wiadome (walka Batmana z Supermanem, pojawienie się Doomsdaya i zjednoczenie wszystkich do walki z nim), a jednocześnie zachwycają się trailerem Civil War, gdzie jest więcej spojlerów, ale tam im to nie przeszkadza

Albo pojawi się WW i "ale kupa, powinna mieć swój film wprowadzający", a jak wyskakuje Black Panther to "ale świetnie, BP się pojawi"
#dc #marvel #film
  • 10
@MorDrakka: I tak większość fanów zna fabułę Civil War, co nie zmienia faktu, że jest masa niewiadomych

Ile będzie pajączka? Czy Black panter przejmie jego rolę niezdecydowanego? Kto zginie? Bo wiadomo że ktoś padnie.

A w BVS mamy pokazany cały rozwój. Batman bije się z Supermanem, wpada Doom i się jednoczą żeby go pokonać
@JesusOfSuburbia: a ja nie jestem fanbojem DC, po prostu śmieszą mnie ludzie z takim podejściem.

po prostu Marvel Studios robi wszystko jakieś dwa poziomy lepiej

Tyle, że ich filmy są po prostu przeciętne (z kilkoma wyjątkami)

Ile będzie pajączka? Czy Black panter przejmie jego rolę niezdecydowanego? Kto


@Kiedys_Mialem_Fejm: To pierwszy trailer, drugi zdradzi więcej
@JesusOfSuburbia: MoS okazał się lepszym filmem od większości Marvelowskich. Miał oczywiście swoje błędy i niedociągnięcia, ale słuchając/czytając argumentów przeciw mam wrażenie, że ludzie za bardzo przyzwyczaili się do Marvela, przy których filmach najlepiej wyłączyć mózg
@MorDrakka: zwiastun Civil War był średni, ale to co zrobili w najnowszym trailerze BvS woła o pomstę do nieba. Czemu w ogóle promują film tak wcześnie? Nawet mi to nie przeszkadzało, bo wcześniejsze zapowiedzi rysowały jakąś niewiadomą, oddawały klimat filmu itp. Za to ten najnowszy zwiastun wszystko zaprzepaścił, mogliby go wypuścić miesiąc przed premierą, a nie pół roku. Co oni teraz będą pokazywać? Po obejrzeniu tych 3 minut znasz w zasadzie