Wpis z mikrobloga

Witajcie Mircy z #przegranetypy i #bukmacherka

Dzisiaj / jutro oferta jest bardzo duza i mam obawy, bo jak zwykle jest duzo, to latwo pasc ofiara kursu i oferty i sie laduje na pale.

Mysle, ze przesiedzialem wystarczajaco duzo i kilka typow moga was zaciekawic Cumple.

Zaczniemy od Londynu i Arsenalu. Moim zdaniem mozna zagrac Arsenal win z handi -1,-1.5 po @1,62. Niestety nie bedzie przecinaka Sancheza, ale mimo wszystko, jak Wenger chce nadal byc 4, to ten mecz jest must winem, a przeciwnik to raczej nie sa rakiety. Bardzo atrakcyjny jest tez kurs na o2,5 @1,61, ale tutaj jednak mam przeczucie, ze Arsenal wkula 2 gole, a nie bedzie czym odpowiedziec. Arsenal tez musi kalkulowac mecz w LM, wiec specjalnie tempa nie wyforsuja, ale wydaje mi sie, ze wynik 2-0 jest bardzo mozliwy, na 99% Arsenal to wygra, pytanie jak tam ze strzelbami, taktyka i odpowiedzia na boisku ze strony Sunderlandu.
Typ dla ryzykantow: handi
Typ 100%: wygrana @1,28
Typ dziwny, ale tez dobry: o2,5

Swansea - Leicester remis nie ma zakladu na Leicester @1,9. No tutaj nie ma co tlumaczyc, panowie pod wodza Ranieriego graja tak niesamowity futbol, ze ich sie uwielbia. Dziwny tak wysoki kurs, wiec pewnie dzisiaj akurat chlopaki wtopia :D

Teraz Granada - AM. u2,5 @1,55 albo mniej ryzykownie u2.5, 3 @1,42. Atletico jest mega solidne i niestety malo bramkostrzelne. Wydaje mi sie, ze wynik 0-1 albo 0-0 sa bardzo mozliwe, AM ma defenstywna taktyke, traca bardzo malo goli. Wydaje mi sie, ze typ na under to mus, ale znajac zycie dzisiaj Griezmann strzeli hat tricka :)

Holandia. Ajax - Heerenven o2,5 @1,44. Ajax wymiata w holenderskiej a Hejrejwen moze tez cos ukulac.

Niemcy. Wolfsburg - BVB. Wolfsburg wygra przy remis nie ma zakladu @3. Nie wiem skad ten kurs, uwazam go za bardzo dobry value i jako singiel za male pieniadze polecam. Oby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja gram 4 pierwsze typy na jednym kuponie: Arsenal handi, Leicester, AM u2.5, 3 i Ajax over.
Drugi kupon to singiel na Wolfsburg.
Na dokladke jeszcze gram: Moenchengladbach po kursie 6 przy remis nie ma zakladu. Bayern ma zawsze problemy z inna Borussia.

Wolam Mirkow:

  • 6