Wpis z mikrobloga

Witajcie Chlopy z #przegranetypy i z #bukmacherka

Dzisiaj oferta bardzo bujna, sam nie wiem jak to zagrac, ale chyba znowu za mala stawke wszystko. Jak pic szampana to pic.

Dla mniej odwaznych polecam singlami w to wejsc, ale w tym przypadku liczcie sie z potencjalna o wiele wieksza strata, a ja staram sie grac tak, zeby potencjalnie jak najmniej utopic, bo to najwazniejsza czesc tego padolu.

Dla leniwych podsylam kupon z wczoraj: http://www.wykop.pl/wpis/15485047/dziekuje-wszystkim-za-pierwszy-dzien-zmagan-pod-ta/

Zaczynamy zabawe nr 2. Dzisiaj, niestety nic z Malty (wiadomo, jak dobrze bylo), ale totalny miks.

Ej Mati, ale nie obraz sie jak znowu nie wejdzie i cos spartoli kupon. Jesli taki masz zamiar, to odpusc spogladanie na tag, docen prace, ktora masz i nie ludz sie, ze na tym mozna dom postawic (co niekotrym na pewno sie udalo).

Huesca - Villareal 2 @2
Linense - Ath Bilbao 2 @1,5 albo o2,2,5 @1,65
Dinamo Bukarest - CSMS u2.5,3 @1,43
Astra - Voluntari 1 @1,4

Ja gram dla emocji wszystko na jednym (w przypadku Bilbao wygrana). Jesli mialbym mocno sugerowac jak to zagrac to byloby to tak:

1 kupon: Bilbao over, Villareal
2 kupon: Astra, Bukareszt i Bilbao win

Niech kurs bedzie z Wami dzisiaj odbijamy ofc

Wolam tych z poprzedniego postu:

  • 44
@Copperhead: jak bedzie --- to przerwa do weekendu. Oczywiscie w tym czasie tez bede gral cos, ale zeby nie bylo, ze specjalisci od 10k na mecz mnie zjada, ze do dupy typy. Licze na duze emocje, tak jak wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)