Wpis z mikrobloga

#bukmacherka
Dziekuje wszystkim za pierwszy dzien zmagan pod tagiem #przegranetypy

Dziekuje za emocje, towarzystwo i nadzieje do konca. Jednak motto dzisiaj: raz pod wozem wzielo gore. Moze dzisiaj odbijamy, a moze nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety, tym razem zabraklo tak malo przy kuponie x5, ze do teraz pluje sobie w brode. Taki sport ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowanie: 4 typy na 5 siadlo jak w maslo. W piatym meczu nie strzelili na pusta bramke - nic za to nie moge, szkoda ze to nie byl ostatni mecz, to by bylo zamkniecie.

Gdyby ktos gral liniowa stawka na single, to statystyka wygladalaby tak:

Stawka: 5j
Wygrane: 6.34j

Ale wiadomo Miracy, albo ryzyko, albo nie pijemy szampana i polakomilismy sie na kurs kolo 10, a teraz placz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tak gram, bo emocje wieksze i stawki nizsze. Zawsze ludzenie sie na milion jest lepsze niz zadowolenie ochlapem, w szczegolnosci za male stawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Floriana - Hibernians 2 @1,7 wynik: 2:4 +++
Saint Patrick - Gzira o2,5 @1,5 wynik: 0:3+++
St venera - Gharghur o2,5 @1,55 wynik: 0:2---
Pieta - Zejtun 1 @1,44 wynik: 4:1 +++
Rabat Ajax - Fc St Julians o2,5 @1,7 wynik 1:4 +++

Dawalem temu kuponowi 80% jako single, pech chcial ze 80% weszlo. Na nastepny raz mowie, ze 100% i jestesmy zwyciezcami ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przepraszam wszystkich tych, ktorzy weszli All-In na 'tasme', gratuluje tez np. @trolololo012 bo informowal, ze wpadlo. Nie wiem kolego co obstawiles przy tym Gharghurze, ale propsy.

Mam nadzieje, ze przywolani ponizej chcieli zostac przywolani, jak nie dajcie note w komentarzu.

Ech, a juz lot na Karaiby byl bukowany, Jack Sparrow mial nalewac rum, a jestesmy z bigosem na wasach.

Niech kurs bedzie z Wami

  • 9
  • Odpowiedz