Wpis z mikrobloga

To może ja zacznę.
E36 coupe 328 (M52B28) 1995 rok


Auto aktualnie jest jeszcze u lakiernika i mam nadzieję, że w ten piątek w końcu je odbiorę. Malowana była cała buda po za dachem (tam tylko polerka). Dlaczego? Na każdym elemencie był praktycznie jakiś parch rdzy, więc zamiast robić ciapki to lepiej dać nowy (ten sam) lakier. Widziałem już jak wygląda pomalowana, zostały spasowania i polerka.
Następny mod to zmiana koloru felg (styling 32 R18 8J i 8,5J), wymiana sprężyn na niższe z przodu i może na wyższe z tyłu, ale z tym się ciągle zastanawiam bo z jednej strony fajnie siedzi, a z drugiej spasik marny ( ͡° ʖ̯ ͡°). No i dystanse.
W komentarzach jeszcze kilka zdjęć.
Jak ją trochę ogarnę to wleci nowa sesja foto :)
#bmwspam
Pobierz Pawel4freak - To może ja zacznę.
E36 coupe 328 (M52B28) 1995 rok
SPOILER
Auto aktu...
źródło: comment_Q4FUspXnEBX8DBlhvmRKcinCR62YCJs2.jpg
  • 22
@stg44: na kieszeń studenta, nie stać by mnie było na tankowanie 15l/100km. Plusem dużym tego auta po za wyposażeniem, silnikiem i przyzwoitym stanem blacharskim jak na 20lat było/jest, to że instalację gazową dalej mam na gwarancji (do 100tyś).
@mister_pink: robiliśmy sesje foto akurat i kolega wychylał się przez okno z aparatem i musiało grzać, żeby nie zamarznąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z ciekawostek powiem, że lakiernik
Ładna, zdrowa, niech służy. Styling 32 zawsze na propsie, rozpatrywałem go, ale chyba jednak wpadnie na wiosnę BBS RC 090. 18stek bym nie założył, bo jednak auto służy mi na co dzień (nalatane 50k w niecałe 2 lata), trzeba iść na jakieś kompromisy :(
@chaos_n: mi auto też służy na co dzień :P profil 40 nie jest taki straszny jak ludzie gadają.
W duzo dalszej przyszłości będę robił swap hamulców z 330d, a może coś lepszego... jestem ciekaw co wymyślę, czy te pójdą na zimę czy kupię coś nowego w 17", bo mimo wszystko te felgi są ciężkie, ale przynajmniej wytrzymałe.
@eNse: Niecałe 10k PLN
to mówi vin:
243 Airbag For Front Passenger Airbag Fuer Beifahrer
255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad
296 Lt/aly Wheels/classic Lm Raeder/classic
302 Alarm System Alarmanlage
341 Bumpers Completely In Body Colour Stossfaenger Komplett In Wagenfarbe
401 Sliding/vent Roof, Electric Schiebe-hebedach, Elektrisch
423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours
428 Warning Triangle Warndreieck
498 Headrests In Rear, Mechanic. Adjustable Kopfstuetzen Im Fond
510 Headlight Beam-throw Contr. F
Pobierz Pawel4freak - @eNse: Niecałe 10k PLN
to mówi vin:
243 Airbag For Front Passenger Ai...
źródło: comment_yAsj4Ol02nwsQT1qluR9QZTPyQ1Zmust.jpg
@eNse: miałem jechać nad morze po czerwoną 325 z gorszym wyposażeniem za taką samą kasę, ale po zadzwonieniu okazało się że płowa rzeczy nie działa, rdzy w #!$%@?, podsufitka odpada...
Rok temu był mały wybór, dwa lata temu było tego od #!$%@?, teraz praktycznie nic nie ma.
@Pawel4freak: sam klimatronik i pełne obc to już coś co ciężko spotkać w E36. Mało tego jak na lekarstwo, zazwyczaj same golasy a takie to mnie nie interesują :/ A jak już coś ciekawego się pojawia to za 18 koła ;_;
@eNse: Wszystko zależy od ceny i czy Ci się chce bawić w kabelkach. Ciągle walczę ze sobą czy chce serducho w multifunkcją czy bez. Różnica polega na tym że tempomat oddzielnie muszę dołożyć np. z e46/e39 bo w e36 są na linkę i wajchą się sterowało i pociągnąć kable do radia. Z jednej strony fajnie z drugiej w #!$%@? roboty.
@Pawel4freak: multifunkcja w kierownicy bardzo ułatwia życie. Jeśli da się tempomat na kierownicę wstawić to bym się nie zastanawiał. Tylko trzeba chęci i czasu, no i pieniędzy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@eNse: Prawda, u ojca w E46 w trasie to błogosławieństwo aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chce dać na wiosnę bardzo głośny wydech xD Wiec jazda tym w trasie, jak mówi klasyk, może być porównywalną z przyjemnością dławienia się #!$%@? xD