Wpis z mikrobloga

Poprzedni tydzień

Tydzień 13 (26.11.2015)
Ciężko, ciężko, byłem u p. dermatolog, generalnie mówiła, że jest całkiem dobrze ale same przebarwienia prawdopodobnie całkiem nie znikną i trzeba będzie kombinować z dodatkowymi zabiegami. Dostałem znowu receptę na 2 paczki izoteku i kolejna wizyta za 2 miesiące. Dodatkowo znowu zaczęła mi się wysuszać skóra. Poza tym bez zmian.

#walkaztradzikiem
  • 23
  • Odpowiedz
@Sheppard25: Wiesz, to też nie jest cudowny lek na wszystko, aczkolwiek pomaga bardzo. 3 miesiące po skończeniu całej kuracji, najlepiej jesień/zima, będziesz mógł pokombinować trochę z kwasami albo może nawet laser CO2 (ale to jest w #!$%@? drogie i nie zawsze skuteczne).
  • Odpowiedz
@Sheppard25: ile bierzesz tabletek na dzień cumplu? Biorę aknenormin od sierpnia i jest całkiem spoko, poza pękającymi ustami nie widzę innych skutków ubocznych. Ryj nie jest już taki tłusty i nie robią mi się ropne syfy. Boję się tylko że jak to odstawie to wróci do tego stanu co przed leczeniem :/
  • Odpowiedz
@Sheppard25: ja mam o tyle gównianą sytuację że na badaniach mam podwyższone wyniki i dermatolog boi się dać mi więcej niż 1 tabletkę dziennie. W tym tempie to jeszcze przez rok będę to chyba jadł :/
  • Odpowiedz
@Sheppard25: nie wiem, dermatolog kazała mi iść do internisty żeby wykluczył inne przyczyny obniżenia białych krwinek niż to leczenie i wtedy ewentualnie będzie mi mogła zwiększyć dawkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) W przyszłym tygodniu się wybiore

takie trochę zwalanie odpowiedzialności, jak mi internista powie że mogę brać tego więcej a coś mi się stanie to będzie na niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sheppard25: cośtam pokombinuję z dietą ale wątpię że to pomoże jakoś znacznie. Witamina A pomaga której nie mogę przyjmować w dużych ilościach podczas leczenia, zresztą tak samo jak ty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sheppard25: izotek to jest chyba główny składnik leku ale nie jestem pewien

Przed leczeniem izotekiem brałem też tetracyklinę (tetralysal), pomogło mi na kilka tygodni( czyli na czas kiedy to zażywałem) a po skończeniu po paru dniach mi #!$%@?ło na nowo pryszcze i ani śladu po leczeniu. Super sprawa
  • Odpowiedz