Wpis z mikrobloga

Miretrzky, WordPress i Subiekt GT - czy to się dodaje? mariuszkolonkoface.gif

Czy są jakieś pluginy wg waszej wiedzy do integracji Subiekt GT z WordPress a konkretniej WooCommerce? Chodzi mi o to że póki co chyba WooCommerce nie może być alternatywą dla np. Presta Shop :/ Wszystko jest dla WooComerce elegancko tylko to :F

A przy okazji: w multi-site na WP pluginy są wspólne dla wszystkich szablonów? Tzn. jeśli coś zainstaluję czy wręcz wykupię licencję to jest od razu globalnie dla wszystkich stron WP?

Napisy końcowe:
#wordpress | #prestashop | #woocommerce | #subiekt | #ksiegowosc | #ecommerce | #sklepyinternetowe | #sklepinternetowy | #webdev | #webdevhelp
Pobierz Saeglopur - Miretrzky, WordPress i Subiekt GT - czy to się dodaje? mariuszkolonkoface...
źródło: comment_05cCv7bovvm3G9JjNQ4vupg6iR9mkVsk.jpg
  • 16
@veilofmaya: O! To ciekawe! Już trochę takich zapytań porozsyłałem ale nie do nich - zaraz wypytam co i jak! Np. w http://e-mo.pl/ kręcą nosem ostro, cytuję:

Nie oferujemy ponieważ łagodnie mówiąc sklep WooCommerce się do tego nie

nadawał. Jeżeli uważa Pan inaczej proszę o podesłanie danych dostępowych
do phpMyadmian do bazy sklepu WooCommerce i przyjrzymy się czy na chwilę
obecną coś się zmieniło na plus w bazie WooCommerce. Nasze obawy są
Witam,
Nasza firma stworzyła taką wtyczkę integracji WooCommerce z Subiekt GT.
Posiadamy również inne wtyczki, np: integracja z Allegro (WebApi). Zapraszam biuro@geesoft.pl. grzegorz
@musztym: 3 lata od wpisu :D Od tamtej pory z pewnością sporo się zmieniło, WooCommerce teraz prawie wszystko wspiera, wtedy pamiętam że w końcu też się udało znaleźć jakiś moduł do Subiekta (albo był napisany przez taką ekipe z Poznania?). A co tam masz za przypadek aktualnie?
@Saeglopur: No widziałem, że trochę minęło, ale głupotą było by nie zapytać :) Mam subiekt i chcę mieć woocommerca z zintegrowanymi moimi stanami magazynowymi oraz hurtowni. Widzę, że jest parę rozwiązań i szukam tego najlepszego.
@musztym: Przyznam bez bicia że z Subiektem tylko wtedy miałem do czynienia, wtedy robił to software house mający licencje od Inserta. Teraz widze ze nawet WP Desk https://www.wpdesk.pl/sklep/subiekt-woocommerce/ się z tym oferują ale nie podają wprost ceny, wybierz najniższą 199zł (napisz "bo jeden sklep") i daj mi tez znać co odpowiedzą :) Jestem przekonany że też ją napisali, pewnie sprawa rozbija się o jakieś wsparcie i nieregularność sprzedaży tego modułu. Tak