Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #tasiemka #mudkipztypuje

Lecimy ( ͜͡ʖ ͡€)
12 zdarzeń, kurs 540,88. Wszystkie mecze zaczynają się o 20:45, wszystkie są z Anglii.
Ja stawiam 2 zł.

Jeśli ktoś chce być zawołany na następną tasiemkę, to niech wpisze się na spamlistę na tej stronie:
http://mirkolisty.pvu.pl/list/jLmV69RAHT0PIV2n
Trzeba się zalogować (nie trzeba podawać swojego hasła, wszystko odbywa się za pośrednictwem wykopu) i po prawej stronie kliknąć przycisk "Dołącz".
mudkipz - #bukmacherka #tasiemka #mudkipztypuje

Lecimy ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
12 zdarzeń, ku...

źródło: comment_X5Rz7PT1xxAo543wMelQ8fHItjyuqkJM.jpg

Pobierz
  • 578
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: Smutnych Panów w policyjnych uniformach. Na Bet365 wypłata musi być ta sama technika co wpłata. Przelewy24 dają bezpośredni namiar na osobę popełniającą przestępstwo (w tym przypadku do Ciebie)
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: kolega Skeme przesadza ;) byly rzeczywiscie z tym problemy, ale tylko u jednego buka i tylko klienci jednego banku mieli #!$%@?, bo bank sprzedal ich dane i historie transakcji ;) aa, i tym bukiem nie byl bet365
  • Odpowiedz
Jak wy to robicie, że obstawiacie cały kupon? Mi pokazało przy każdym meczu stawka to tam wpisałem i liczy z tego co widzę, każdy mecz liczony jest osobno, a nie jako paragon ...
  • Odpowiedz
@Grzechu2401: 12 zdarzeń to właśnie tasiemka – wszystkie 12 meczy na jednym kuponie. Gdybym typował 14 meczy, to wtedy obstawiłoby się 14 zdarzeń itd.
Można też obstawić np. 10 zdarzeń i wtedy automatycznie obstawi się wszystkie możliwe kombinacje 10 zdarzeń z tych 12 meczy, ale to więcej kosztuje, bo trzeba zrobić kilkanaście (kilka? kilkadziesiąt?) zakładów.
  • Odpowiedz