Wpis z mikrobloga

Jak udowodnić, że jest się debilem? Ja to zrobiłem w ten sposób, mając 17 lat.

Jedna z ostatnich fot z mojego cyklu - nie moje, a było w rodzinie. W tym przypadku faktycznie określenie "było" szybko nabrało stanu faktycznego. Z tego też powodu raczej nie byłem w stanie pozwolić sobie na samochód z okazji 18, jak i 19, jak i 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i z ojcem widziałem się dopiero 12 godzin później, na wszelki wypadek.
Szczeliwie, nikomu nic się nie stało, choć sprawa płotu była problematyczna. Tylni napęd nie dla leszczy.
A fajny był, 2,9 turbodsielek.
Jest to też pewien absurd prawny - odebrałem normalnie prawko w wieku 18 lat, a na nim były już nabite punkty karne... Policjant też człowiek.

#mercedes #motoryzacja #mercedesboners #pokazauto #patologiazmiasta
KaintoCharlieaDeltatoKain - Jak udowodnić, że jest się debilem? Ja to zrobiłem w ten ...

źródło: comment_EaZg4Mw7GhxP1WOkSipb3rojTdngzpO2.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Merolka: ten zakret jest taki, że gość średnio 3 razy w roku ma tam jakieś auto ( ͡° ʖ̯ ͡°) a ja młody, głupi, bez respektu do napędu w tyłku i tak poszlo... Ale po 2 stronie drogi były drzewa, to wybrałem płot. Zresztą jak popatrzysz na zniszczenia, to zobaczysz, że ja tam w zasadzie się kręciłem jak bączek już.

Skąd taka pozytywna zajawka? ( ͡°
  • Odpowiedz
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Nie mam brata, a siostrę :P Ojciec kierowca, dziadek był kierowca, wujek kierowca. Od małego się latało pomiędzy samochodami. Najlepiej było jak mama krzyczała, że znowu się w smarze uciapałam. Do tej pory krzyczy ( )
Jak miałam 4 lata to gdzie byśmy nie jechali to mówiłam z jakim autem się mijamy.
Calutką drogę xD
  • Odpowiedz
@Merolka: Miło ( ͡° ͜ʖ ͡°) pasuje to do wersji, jaką sobie wyobrażałem. Co prawda na kolanach, ale też 6-7 lat i pierwsza jazda beczką po wiejskiej drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koło 14 już dostawaliśmy sami na nocne nauki jazdy. Swoją drogą tyle beczek się przewinęło przez rodzinę (z 4 krowy + coupe), potem szły jako fury do zajechania i dawania robotnikom,
  • Odpowiedz
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Z tą kanapą, to jak na #studbaza jadę, to dokładnie tak mówią: 'Wygodniejsza niż kanapa w domu'.
Beczkę ojciec miał, jeszcze do pedałów nie dostawałam, a już jeździłam. Ojciec tylko robił za przedłużenie nóg, a ja z przyczepką zasuwałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem był jeszcze baleron (choć tego średnio pamiętam), z takim samym silnikiem, skrzynią i kolorem jak Misia. Jak po nią pojechaliśmy, to myślał,
  • Odpowiedz