Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy i Mirabelki. Mam do was pytanie, prośbę. Tyle różnych osób tu przesiaduje, więc może się uda.

Mój brachol w głupi sposób stracił pracę jako kierowca samochodu dostawczego. Woził po poznaniu materiały biurowe i szkolne. W zeszłym tygodniu w trakcie pracy zostalo okradzione jego auto i złodzieje zabrali mały sejf z 5000 zł. Szef jak się dowiedział to na drugi dzień zwolnił brata, sugerując, że on zorganizował to wszystko, aby mieć kasę dla siebie. Umowa zlecenie, więc w PIPie powiedzieli bratu, że nic nie załatwi.

Brat teraz na gwałt szuka pracy, aby spłacić bieżące rachunki i mieć za co żyć w przyszłym miesiącu.

I teraz prośba do was. Może ktos poszukuje rąk do pracy w poznaniu i okolicach? Albo wie gdzie szukają osób z poniższym doświadczeniem:

- zawód wyuczony elektrotechnik
- kilka lat przepracowane w dziale utrzymania ruchu w firme produkującej plastikowe obudowy (czyli obsługa i naprawa wtryskarek itd.)
- kilka lat jako kierowca dostawczaka
- prawo jazdy kat. B
- podstawowy angielski
- lat 26 na karku
- jako brat mogę powiedzieć, że to osoba uczciwa i pracowita
- członek i jeden z założycieli zespoli metalowego thermit - gitara solowa ;)

Tylko tyle i aż tyle, ale nie pożałujecie jeżeli go zatrudnicie.

Brat czyta wykop, więc pewnie się zdziwi jak zobaczy ten wpis. Ale chociaż tyle mogę dla niego zrobić.

Z góry dziękuję za pomoc. Jak co piszcie tu lub na priv. Przekażę bratu każdą ofertę. A jak nie macie żadnych namiarów to chociaż wykopcie żeby info trafiło do szerszej grupy osób.

Wykopki liczę na was!!! :)

#poznan #praca #szukampracy #truestory
  • 25
@Jarek: tak jak kolega wyżej mówi, w magazynach to bioro każdego z pocałowaniem ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeśli szuka pracy adekwatnej do posiadanych umiejętności, no to się pewnie trochę naszuka. a póki co wystarczy wejść na olx i każdą ofertę z magazynów przejrzeć, praktycznie każdy oddzwania :p
@Jarek: Podejmując spłatę od razu potwierdza swoją winę i zamiast samemu skarżyć przez kancelarię i wyjaśniać na policji - będzie robiony podwójnie przez eks-pracodawcę.