Wpis z mikrobloga

@hotcold: w pudełku, wygląda na oryginalne pudełeczko. Takie koloru kartonowego z napisami :P. W środku w zajebistej folii słuchawki i osobno folia z końcówkami. Słuchawki wyglądają tak jak na zdjęciach.
@Arcziii: @Pherun: @www2: @hotcold: @Norskee: Zapomniałem o największej wadzie. Jak dotyka się przewodu, to jest mega hałas na słuchawkach. To jest niedopuszczalne (dla mnie xD (w bejerach w ogóle nie ma hałasu :P)). Nie wiem, może to jest normalne w słuchawkach dousznych (słucham tylko na nausznych, więc nie jestem ekspertem od dousznych). Po dłuższym przesłuchaniu dźwięk nie jest taki zły jak na słuchawki douszne. Miałem dzisiaj porównanie
@CitroenXsara: dokanałowe, a nie douszne. I widzę tu 2 możliwości 1. totalnie niska wersja, 2. uszkodzenie, słabe lutowanie- zdarza się w sumie w każdych dokanałowych składanych w chinach, czyli 99% słuchawek 3. niewygrzane są po prostu.
No chyba, że chodzi ci o przenoszenie się dźwięku stukania kabla, to wtedy jest to dość normalne w większości takich słuchawek, W ATE na przykład tego nie słychać za bardzo, ale pomaga w tym miękki