Wpis z mikrobloga

Byłaś serca biciem... czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej

#muzyka ... #muzykapopularna

Wiki - Info o autorze zamiast o utworze

dobór utworów oraz ich kolejność są mocno subiektywne (żeby nie powiedzieć przypadkowe)... utwór ten posiada jeszcze wiele wartościowych wykonań, prawdopodobnie też jakieś godne odnotowania pominąłem, jeśli brakuje twojego ulubionego doklej w komentarzu...


Playlista YouTube

Kuba Badach - Byłaś serca biciem takie sobie, bym powiedział

Mezo & Liber & Kasia Wilk - Byłaś Serca Biciem takie sobie rapsy

Cała Góra Barwinków feat. The Voices - Byłaś Serca Biciem a to mi się akurat podoba

Łukasz Zagrobelny - Byłaś serca biciem rakłem

Andrzej Zaucha - Byłaś serca biciem Opole'88 spoko choreografia ;)

Rozbójnik Alibaba & Bezczel - Byłaś serca biciem rakłem 2

Hello Mark - Byłaś Serca Biciem słabe

Janusz Szrom & Herdzin Big Band - Byłaś Serca Biciem muzyczka spoko, wokal słaby

Maciej Jachowski - Byłaś serca biciem słabe, bym powiedział

Andrzej Zaucha - Byłaś Serca Biciem (Phunk'ill re-work) remiks taki znośny

Andrzej Zaucha - Byłaś serca biciem
likk - Byłaś serca biciem... czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wyko...
  • 4
@wolfisko: cóż, nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem przesadnym fanem i znawcą polskiego jazzowego grania (czy tam jak piszą o Dżamble: jazzrockowego) znam największe przeboje ale nigdy nie odsłuchałem żadnego ich albumu w całości. Doceniam wkład w muzykę rozrywkową ale czegoś mi w tym graniu brakuje. Nie umiem powiedzieć czego konkretnie choć podejrzewam, że to kwestia rytmów i/lub braku solidnych ścieżek basowych, choćby tak ładnej jak w temacie wyżej :)