Wpis z mikrobloga

Ludziom to nieźle odbija palma od odrobiny władzy, zwłaszcza różowym paskom, aczkolwiek nie generalizuje, dotychczas tylko z tej strony spotkałem takie przypadki. Sytuacja z #korposwiat , jest taka kobita co byla szeregowym korposzczurem, wychodzila ze swoimi znajomymi na fajki. I nagle wygrala rekrutację na nowego team supervisora. Znajomi sie śmiali że stracili koleżankę, ona sie zarzekała za nadal będzie na fajke z nimi chodzić. I nagle beng, od pierwszego dnia ani razu z nimi nie poszla na fajkę. I lepiej, ja nie wiem, czy nagle z mózgu sie robi kisiel czy co, ale sytuacja z wczoraj. Znajoma pisala z maila z zapytaniem do kilku grup mailingowych, odpisala jej wymieniona wcześniej nowa team supervisor (przed awansem dobre koleżanki), w mailu odpowiedz, i na dole czcionka 72 w kolorze czerwonym "UCZULAM NA TO ŻE W NASZEJ FIRMIE UZYWAMY CZCIONKI VERDANA O WIELKOŚCI 9. PROSZE PAMIETAC NA PRZYSZŁOŚĆ!!!!!!!1111ONEONE"

Kurtyna.
  • 18
@mirkobiniu: niestety, sloma z butow wychodzi wiekszosci zakompleksionych polaczkow w korpo. Naogladalo sie to talatajstwo seriali o hajlajfie w nowym jorku i probuja to wcielac w zycie w swoich smiesznych imitacjach miast, przeobrazajac sie w najzwyklejsze buractwo. Z daleka wyglada to nadzwyczaj komicznie, ale jesli masz do czynienia z taka osoba, to juz ciezko znalezc cos bardziej irytujacego.
@Choir: gratuluję jesteś debilem :P nie no wybacz uszczypliwości ;d ale tak serio, strzelam, że dostała taki nakaz z góry tak jak wspominał @empeash. Bardzo analogiczny przykład. Facet u którego mieszkam jest sztygarem, i kiedyś jeden z szarych górników dostał awans na to stanowisko. Inne sztygary zaczęły mu klepać do głowy "pogadaj z kumplami powiedz im, że w pracy ty jesteś szefem. Po pracy możecie wyjść na piwo ale w
@mirkobiniu: bardzo trudno jest wymusic dyscypline na kims z Kim sie kumplujesz. jeszcze trudniej jest wyrzucic kumpla z pracy, bo takie polecenie dostales. sprawdzone osobiscie. kobita dobrze robi zwiekszajac dystans.