Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałem dzisiaj Redmi Note 2. Wszystko pięknie ładnie, ale wsiadłem w auto, odpaliłem Yanosika, fix niby złapany od razu, ale podczas jazdy pozycja skacze co 500 metrów i do tego prędkość cały czas "0". ( ͡° ʖ̯ ͡°) miał tak ktoś? #xiaomi #gps #yanosik
  • 30
@olito: GPS to chyba jeden ze słabszych elementów telefonu. Próbowałem grać w #ingress ale słabo idzie. Po włączeniu długo łapie i łapie i łapie i nie może złapać pozycji. Mam porównanie do Galaxy s3, który po wyciągnięciu z kieszeni i włączeniu ekranu po kilku sekundach był na pozycji. Ustawiłem co się dało, żeby dokładnie GPS działał w Note 2, ale albo system, albo sprzęt nie jest do tego stworzony. Z nawigacją
@Cyfranek: Wysoka dokładność, dostęp do danych i tyle. Żeby zobaczyć jak łapie fixa zainstalowałem GPS Status, ten z niebieską ikonką i hula, ale to dopiero pierwszy dzień testowania. Zobaczymy jak będzie dalej.
@olito: a to akurat dobrze, bo WPA2 jest bezpieczniejsze i znacznie częściej stosowane.
Jak z GPSem?
Jeśli coś Ci to pomoże, ja jestem na 5.10.29 i bardzo sobie chwalę. GPS pięknie, WiFi również. Cała reszta też, nie ma się do czego przyczepić.