Wpis z mikrobloga

@MirkoStats: @Namenick: Ja mam dziwny przypadek, bo przeprowadziłem się 2 miesiące temu. Mam modem z ruterem, zasięg 5 kresek. Od pierwszego dnia Play LTE chodził bardzo dobrze, nie spuszczam się co chwila nad speed test, ale było koło 10 MB/s w dzień i pewnie do 20 w nocy (download).

Ale spierdzieliło się od tej niedzieli dosyć poważnie, załączam wynik jak to wygląda w dzień. Najpierw myślałem że to po tych
Pobierz
źródło: comment_dbXp6C5igaf3Mw3jCVP16pKHRQ7w6wnh.jpg
@Mordeusz: sprawdziłem ping przed chwilą i jest troche lepiej
Packets: Sent = 215, Received = 214, Lost = 1 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 20ms, Maximum = 482ms, Average = 62ms
podobno nadajnik zbyt obciążone - proponuje składać reklamacje, bo awaria od 15 listopada - sytuacja ma się poprawić koło 23 listopada


@sin89: Czyli dokładnie jak u mnie, w niedzielę zaczęły się problemy. Masz jakiegoś linka do tych informacji?
bo jestem ciekaw zasięgu awarii


@sin89: Może by zrobić nowy wpis z tym pytaniem? Przy okazji dowiedzielibyśmy się, gdzie nie ma awarii.

Chociaż ja muszę przyznać, że korzystam z Play od jakichś 9 miesięcy i generalnie jestem bardzo zadowolony. Zdarzyło mi się kilka razy mieć jednodniowe podobne problemy, ale nic co by trwało tak długo. Więc jeśli uda się im przywrócić poprzedni stan trwale, to będę wciąż zadowolony.