Wpis z mikrobloga

Czy ktoś korzysta z Axure? Mam takie pytanie, ponieważ uczę się tego programu, czy mógłby mi ktoś podesłać jakiś swój gotowy skończony już projekt większej strony. Tak żebym mógł tam pogrzebać, zobaczyć jak to jest zrobione i pouczyć się z niego. Może to być jakikolwiek stary już nie potrzebny prototyp. To jest dla mnie ważna sprawa. Ewentualnie proszę o podpowiedź gdzie mogę znaleźć takie pliki.

#webdev #webdesign #grafika #axure #prototypowanie #programowanie
  • 10
  • Odpowiedz
@najman: @GrzegorzPorada: tzn tam nie ma nic super zaawansowanego - moja wiedza opierała się na tutorialach ze strony axura + tutoriale z netu.

Makiety są dosyć specyficzne :P Postaram się jutro podesłać.
'stopniu zaawansowanym' - bardzo rzadko robi się coś zaawansowanego (animacje, formularze z danymi) - jedynie gdy nie potrafimy prościej zaprezentować klientowi jakiegoś rozwiązania.

Moja kariera |'ux'| była nie za długa i jakoś nie tęsknię - może ze względu
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: tam nie ma nic trudnego. Ja 'zaawansowaną' makietę zrobiłem w 2MD dla aplikacji na mobilne urządzenia. Aplikacja miała też sporo opcji. Generalnie jak się nauczysz kilku podstawowych zachowań tego programu t potem leci z górki. Fajny jest on jak z góry wiesz jak wszystko będzie wyglądać. Gorzej jak coś trzeba zmieniać.
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: no to będzie Ci trochę trudniej. Generalnie aby lepiej ogarnąć jak działa if, else, equals, itd. możesz sobie zrobić jakiś szybki tutorial jak działają instrukcje warunkowe w dowolnym języku programowania :-) Powinno dać Ci trochę inne spojrzenie, bo w Axure faktycznie na początku jest to trudne do ogarnięcia.
  • Odpowiedz