Wpis z mikrobloga

@nunu85: Witam bardzo serdecznie.
to może Macierewicz? Taki dobry a publikuje dane byłych agentów wywiadu gdzie inne kraje strzegą takich informacji ten sobie je ujawnia jak niby nigdy nic
Czekaj co tam jeszcze było no te sławne mundurki xD
czekaj jeszcze Ziobro wiadomo oskarża minister sprawiedliwości lekarza bez dowodów do tego wprowadza do kodeksu karnego poprawki które nie są kompatybilne z innymi.
Czekaj jeszcze o Kamińskim bo nie mogło jego zabraknąć.
no dajesz, co takiego straszngo sie działo?

Wymien 5 zdarzeń, ktore cie dotknęły w jakis sposób.


@nunu85: Mnie dotknelo spekulacyjne zagranie na dolarze ktory w tydzien skoczyl z 2 do 3 pln... Dziwnym trafem bylo to po tym jak byly premier PiS niejaki Marcinkiewicz znalaz zatrudnienie w jednym z najwiekszych bankow inwestycyjnych. Ja to pikus bo utopilem ze 2 tysiace, ale pare polskich firm sie wylozylo na tak zwanych opcjach walutowych.
@nunu85: Przepraszam za pewne niedomowienie... kurs skoczyl w krawltal z 2.05 do 3.86. Oczywiscie nie ma to zadnego zwiazku z zatrudnieniem w londynskim oddziale Goldman Sachs prawego i sprawiedliwego premiera Marcinkieiwcza. Z pewnoscia zadecydowaly o tym wysokie kompetencje nauczyciela fizyki w gorzowskiej podstawowce ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Taco_Polaco: kurs zaczał roznac od października 2008, a wiec rzadziła juz PO.
Dopóki rzadził PIS dolar cały czas spadał do tych 2zł, a wiec złotówka sie umacniałą (jakby nie patrzec pozytywne zjawisko).
Rzady przejeła PO-PSL i od razu dolar poszybował (podobnie euro), wiec, jakby nie patrzeć, od rozpoczecia rządów po zaczęło sie pieprzyc.
A to ze MArcinkiewicz poszedł do banku, moze miało wpływ a moze i nie, nie bede go bronił.
@nunu85: Ja tam dalej stawiam na dziwna zbieznosc zatrudnienia bylego premiera ktory mial dostep do informacji jak wyglada polityka walutowa kraju z nienaturalnym wzrostem kursu o prawie 100% w kwartal.

Powinni go postawic pod sciana a przynajmniej przed trybunalem stanu zeby zgnil w pierdlu w Sztumie. A obsadzanie czolowych stanowisk w panstwie takimi ludzmi jak Marcinkiewicz, Macierewicz, Fotyga, Farfal, Giertych czy Lepper to cos za co nigdy w zyciu nie zaglosuje