Wpis z mikrobloga

Jako,że jeden z użytkowników zgłosił mój wpis za to, że zawiera reflink i dostałam ostrzeżenie oraz wpis został usunięty to wrzucam treść jeszcze raz, może komuś się przyda

Dodałam dzisiaj wpis o tym,że jestem ambasadorem w #streetcom i dostałam dość dużo pytań i w komentarzach i potem w wiadomościach prywatnych.
Pomyślałam wiec, że opisze moje doświadczenia we wpisie i może i Wy będziecie chcieli coś sobie przetestować.

1.Testować można wszystko od alkoholi czy papierosów po słodycze czy żele pod prysznic
2.Zarejestrować możecie się na www.streetcom.pl lub napiszcie do mnie w wiadomym celu
3.Udział w kampaniach jest całkowicie bezpłatny
4.Aby zacząć testować produkty trzeba wydrukować i wypełnić oświadczenie o danych wrażliwych i wysłać na adres streetcomu
5.Jak już będziecie mieli w pełni aktywne konto to zacznijcie wypełniać informacje o sobie i wstępne ankiety
6.Jak jakieś firmy będą szukały grona testerów to będziecie dostawać ankiety i jeżeli spełnicie kryteria na podstawie odpowiedzi to dostajecie paczkę
7.Ankiety do wypełnienia mi pojawiają się ze 2 razy w miesiącu
8.Jeżeli już dostaniecie się do kampanii dostajecie maila z potwierdzeniem
9.Przychodzi paczka a w niej zwykle: pełnowartościowe produkty dla Was, ulotki i mini produkty dla znajomych, jakiś drobny gadżet
10.Po przetestowaniu recenzujecie przez stronę dane produkty i piszecie opinie Waszych znajomych
11.Za każdą aktywność dostajecie punkty - im więcej punktów tym łatwiej i szybciej załapiecie się do kampanii i nie martwicie sie bo ja na swoją pierwszą czekałam koło 2 miesięcy.

#cebuladeals #zadarmo

Pobierz CurlyHairGirl - Jako,że jeden z użytkowników zgłosił mój wpis za to, że zawiera refli...
źródło: comment_Mt2lgYKg1NWceEVj2P8b4qNTUybkENLE.jpg
  • 36
@a19: Możliwe, że źle to interpretuje.
"Kodeks eksperta/blogera" mówi cytując:
pkt. 8 "Ekspert rekomenduje produkty, do których jest przekonany. Ma prawo odmówić uczestniczenia w
Kampanii, jeśli produkt nie spełnia jego oczekiwań."
pkt. 10 " Bloger rekomenduje tylko produkty, do których jest przekonany."

Wg. mnie te dwa punkty zakazują rekomendacji czyli pisania o nich jeżeli nie jestem do nich przekonany, czyli np. jeżeli dostałem przez nie raka. Mogę rekomendować TYLKO produkty do
@Arciv: a nie chodzi wtedy o to, że nie możesz "polecać" niesprawdzonych przez siebie produktów ? W sensie, że od góry do dołu lecisz, że pyszna i bardzo Ci smakowało, a testowałeś karmę dla kota. A uczestniczysz w tym, żeby dostać darmowe kostki do WC i whisky i nie robisz tego rzetelnie ? ( moje domysły, prosiłbym kogoś, kto w tym siedzi o potwierdzenie/zaprzeczenie @a19: @CurlyHairGirl: )
@legendazligi: W raportach masz 3 opcje o produkcie "pozytywny" "negatywny" i "neutralny" możesz zaznaczyć i opisać każdy. W tym przypisie wydaje mi się,że chodzi o to np, do testowania są jakieś zioła do picia - nie podoba Ci się to bo nie stosujesz takich rzeczy to rezygnujesz z uczestnictwa zamiast wypisywać negatywne rzeczy z założenia. Wszędzie w regulaminach i poradnikach masz że masz wypowaidać się szczerze i te tak to raportować
@leworwel: dostajesz powiedzmy słodycze, 3 duże paczki dla Ciebie,jakiś gadżet i np 10 malutkich paczek dla znajomych.
Masz około 2-3 tygodni na przetestowanie tych słodyczy i rozdanie próbek znajomym/rodzinie.
Wypełniasz ankietę o produkcie na podstawie Twoich odczuć - czy Ci smakowało,jakie wrażenie zrobiło,czy wcześniej słyszałeś o produkcie itp.
Dodatkowo robisz raporty z relacji Twoich znajomych (wszystko internetowo)
Fajnie jak wrzucisz im na fejsa jakieś zdjęcie paczki itp.