Wpis z mikrobloga

Droga @Moderacja serwisu @wykop.pl: jeśli to co opisuję poniżej nie jest manipulacją głosami to co jest?

Towarzystwo nieuczciwej promocji serwisu moviesroom.pl (podane wartości wyświetlają ilość występowania domeny moviesroom.pl na tle wszystkich akcji tego typu dla danego użyszkodnika). Pomijam komentarze i sztuczne kreowanie zaangażowania na stronach ze znaleziskami.

@ramzes77 6/6 dodanych i 7/7 wykopanych
@bartez13 37 wykopanych
@fred57 3/5 wykopanych
@liszka509 6/8 wykopanych
@angela-strek 1/1 dodanych i 1/1 wykopanych
@Movies_Room nazwa mówi sama za siebie, 5/7 dodanych i 4/7 wykopanych
@MaruKito 5/7 wykopanych
@adasiowaaa masowo wykopywane znaleziska użytkownika @konstar18, który dodaje również podejrzanie sporo z tej domeny.

Oczywiście gdy zgłosiłem tylko czubek góry lodowej to zgłoszenie zostało odrzucone jako nieprawidłowe przez 1XN5. Ile trzeba wam dowodów wysłać żeby ktoś zadziałał? Czemu nikt z moderacji nie pobawi się chwilę w Szerloka tylko leniwie odrzuca bo nie chce się zweryfikować czy pogrzebać głębiej czy nie ma nic na rzeczy. To nie pierwszy taki przypadek. A na bank macie narzędzia lepsze od interfejsu wykop.pl żeby to sprawdzić i zweryfikować. Zgłosić ponownie nie mogę, ani dodać więcej informacji, ani nic. Więc wrzucam na mirko...

Wszystko macie teraz podane na tacy. Zlustrowałem zielonki tylko, ale mogą być jeszcze jakieś zamieszane pomarańczki.

Dla leniwych link do wszystkich znalezisk z tej domeny: http://www.wykop.pl/szukaj/url%3Amoviesroom.pl/?search%5Bwhen%5D=all

#moderacjacontent #multikonto #spam

A jak już narzekam to w kolejce zgłoszonych mam jeszcze sporo spamowiczów. Może ktoś by coś tam ruszył?
  • Odpowiedz