Wpis z mikrobloga


Ludzie na ulicy często pytają mnie: Ej, Psiks - jaka będzie przyszłość świata?
Odpowiadam im wtedy:

Nie wiem jak będzie na pewno, ale ja widzę takowy scenariusz:

Aktualnie wszystko zależy od tego, czy Europa zdoła powstrzymać inwazję islamistów na Europę - dlaczego nazywam to inwazją? O tym zaraz, zacznijmy od początku:


Zapewne wszyscy słyszycie o New World Order i tym podobnych teoriach spiskowych, jako by na czele władzy światowej miała stać grupa ludzi o potężnych majątkach, głównie wielkie banki, korporacje, wszyscy oni mają mieć za cel obrane takie działania, by zdobywać coraz większe majątki, a reszta świata miała tonąć w długach i popadać w wojny. Tak, mnie też to kiedyś bawiło.
Kiedyś.
Ale jakby się tak zastanowić przez moment: na tych wielu wielkich przedsięwzięć o ogromnym majątku stoją osoby z żydowskimi korzeniami. Nie mam nic do żydów, naród jak każdy inny, tyle że mieli przesrane w swej historii i to bardzo srogo. Nie posiadam za krzty empatii, ale zastępuję ją zrozumieniem czyjegoś życia, by móc próbować analizować i układać potencjalne strategie czyichś akcji. A teraz wyobraź sobie, że żydzi na swojej ziemi są prześladowani przez islamistów, a na zachodzie mają światowy kapitał w swoich rękach, zaś kiedyś Niemcy przyczyniły się do masowych mordów żydów w europie. Jak pozbyć się problemu na swojej ziemi i zemścić się na dawnych oprawcach, wykorzystując swoje bogactwa i tylko na tym zyskać? Zdefiniujmy parę kluczowych słów na potrzeby dalszej analizy:

USA - skrótowo przedstawiona jako wyżej wymienieni bankierzy, monopoliści, właściciele wielkich korporacji, tj. władza dążąca do podbicia całego świata i jego zasobów drogą polityczną, gospodarczą i militarną.
Izrael - naród, którego korzenie dosięgły władzy USA, stając w większości na czele wielkich instytucji sprawujących władzę nad wieloma aspektami tego świata. Naród, który ma szansę pozbyć się swojego wroga u swych granic, naród który mógłby zemścić się za rzeź dokonaną na nich przez dawnych Niemców.
Islam - wróg numer jeden całego świata, który gdziekolwiek się nie pojawi nie pozwoli żyć ludziom wedle innych zasad, niż Allah napisał. W większości. Sporej większości.
Europa - ponoć kontynent zamieszkiwany przez inteligentnych ludzi. A w prawdzie ludzi, którzy zostali zniewoleni i ogłupieni poprzez produkty, działania i korupcję ze strony USA. W bardzo wielkim skrócie.
Rosja - Tych panów nie trzeba przedstawiać. Mają dużo prostsze, ale bardziej wyraźne cele niż USA.

A teraz zaczniemy naszą analizę strategii optymalnej narodu Żydowskiego:
Władze USA pragną pozyskiwać zasoby niezbędne do dalszego podtrzymania i powiększenia przewagi nad resztą świata. Kluczowym zasobem jest aktualnie ropa. Raz, że kończą się jej zasoby, a dwa że dzięki temu ten, kto posiadać będzie ropę posiadać będzie coraz większe bogactwo, czyli: Musimy mieć ropę. Musimy przejąć Bliski Wschód. Militarne akcje nie podobają się obywatelom, oraz za dużo ludzi na tym tracą. Jakie tutaj panują relacje na linii Żydzi-USA? Bardzo proste: Państwo USA chce mieć imperium, zaś żydzi sprawujący po cichu władzę nad rządem mogą pomóc im w tym, a tym samym dostać się do surowców na terenie Islamu. Jak? Lobbiści mogą za kulisami przekupywać rządy do osiągnięcia teoretycznie dowolnej akcji, która pozwoli im zbliżyć się do przejęcia gospodarczo-terytorialnego państw Islamu. Idealna koegzystencja, idealni partnerzy: władza i pieniądze grają razem w celu poszerzenia swoich wpływów.
Ale ale! Jak w takim razie najprościej przejąć tereny Islamu? Pozbywając się ich mieszkańców, przejmując ich rządy, czyli robiąc to co zwykle, ale tym razem inaczej, bez konieczności poświęcania ani jednego żołnierza - masowo 'wypędzając' Islamskie kózki do słabej i już wystarczająco dobrze skorumpowanej Europy.
Mógłbyś śmiało rzec: hmm, a czy te kózki właśnie do nas nie migrują? No właśnie.
Dalej: Islamiści wedle ustalonej definicji na potrzeby analizy, doprowadzą do wojny, zdominowania i przejęcia Europy, tym samym tworząc kalifat, który pokrótce nazwę: Euroislam.
Opustoszały Bliski Wschód to szansa dla Izraela na spokój swoich ziem. Ponadto opustoszały Bliski Wschód jest zbyt słaby, by bronić się przed USA, które poprzez korporacje zajmuje surowce tych terytoriów.
Jak widać: Żydzi zdobywają jeszcze większą władzę, ponadto zdobywają surowce kluczowe w dalszej dominacji nad światem, a także oczyszczają okolice Izraela z ich odwiecznych wrogów, a jakby było tego za mało to mszczą się na Niemcach zalewem Islamu i końcem Europy, co będzie przez długi czas kojarzyć się jako wina Niemców. USA dzięki tej współpracy staje się jeszcze większym imperium. Islam podbija Europę i w końcu ma swoje ziemie, wolne od wojen - na jakiś czas, po paru dekadach USA sprowadzą na nich finalną wojnę (ale tej nie zamierzam już tutaj omawiać).
Chwila, Psiks! A gdzie tutaj Rosja? A widzisz, bo Rosja ma te same cele, co USA w stosunku do poszerzania wpływów - będą walczyć o Bliski Wschód z USA, acz tym razem bezpośrednio z nimi, bez niepotrzebnych ofiar tubylców.

I wiecie, co w tym wszystkim jest zabawne? Że ostatnim zamieszkałym kontynentem, jaki dosięgnie wojna będą kraje Oceanii - dzięki odseparowaniu położenia na mapie świata, nie można tak łatwo podbić tych rejonów ani Islamem, ani wojskami USA w czasie, gdy te będą toczyć wojnę w Europie. I właśnie dlatego w czasie, gdy będzie panowała wojna w Europie, to Oceania powinna się po cichu zbroić i przyozdabiać w solidną technologię obronną. I właśnie dlatego chcę postawić podwaliny Utopii na terenach Oceanii. I dlatego też podstawowym celem rozwoju badawczo-technologicznego stawiam na energię elektryczną (zaawansowana produkcja jak i wykorzystanie) i systemy obronne. I dlatego od początku Utopia będzie dążyć do uniezależnienia od reszty świata, trzymając się mocno z Australią, dzięki silnej współpracy militarno-technologicznej :)

Ale to tylko moja wyuzdana predykcja przyszłości. Aktualnie wszystko zależy od tego, czy Europa zdoła powstrzymać inwazję islamistów na Europę :)
#pytanie: Jakie Wy macie swoje zdanie na temat przyszłości świata?

#glupiewykopowezabawy #nocnazmiana #polityka #historia #projectutopia #psiksnadzis
PsichiX - ! TL;DR: moja predykcja przyszłości świata, oraz pytanie do Was na koniec -...

źródło: comment_AOVSRt3xUzgrXzEAgcZPUYCo8eMqcJeY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@grodd_belham: ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to i tak opisałem w wielkim skrócie - kiedyś w wolnej chwili zrobię z tego bardziej rozbudowany artykuł na zasadzie eksperymentu myślowego - chciałbym zaowocować w głowach ludzi taką niecodzienną myślą: 'a co, jeśli..?' ^^
  • Odpowiedz