Wpis z mikrobloga

@Saute: @mawik: @zajelimilogin:

ja mam narośl na wewnętrznej łękotce nogi lewej już w lutym dostałem skierowanie na artroskopie i nie poszedłem :( mogę biegać, jeździec na rowerze pływać ale jak pójdę na piłkę to przy pierwszym kopnięciu prawą nogą lewa musi wytrzymać spore obciążenie to ląduje na ziemi i nie mogę chodzić przez 3 tygodnie :( kurde boję się jak dziecko do tego w szpitalu trzymają 3 dni :(
  • Odpowiedz
@zajelimilogin: To teraz ogarnij dobrą rehabilitację / fizjoterapię. Mój "profesor" - niby największy specjalista od ACL w Polsce, nie dość, że trzymał mnie tydzień w szpitalu, to jeszcze stwierdził, że rehabilitacją to ja sobie tylko zaszkodzę. I wyszło. Po dwóch miesiącach artroskopia, więzadło rozciągnięte, stan gorszy niż przed rekonstrukcją.
  • Odpowiedz
@p10trek: problem w tym że teraz chodzę normalnie :) mogę ćwiczyć, biegać ... ale w piłkę nie mogę grać :) a bardzo to lubię choć nie bardzo umiem:) byłem tydzień po urazie i dostałem skierowanie teraz jak pójdę to mnie wyśmieją :) co ja od nich chce :)
  • Odpowiedz
  • 0
@zajelimilogin: miesiąc temu też to przechodzilem. Miałem zwichnieta rzepke i kochany NFZ w jednym z lepszych szpitali w okolicy wsadził mnie w gips. Miałem duże szczęście, że za namową kolegi udalem się po 2 dniach do ortopedy i następnego dnia miałem artroskopie.
Jeżeli o mnie chodzi to mi wystarczył sam lód w razie bólu, bo uznalem, że szkoda wątroby na ketonal. Dla pocieszenia mogę jeszcze dodać, że mi ból przeszedł po
  • Odpowiedz
  • 0
@matrix_pl: miałem usuwana lakotke tydzień temu. na drugi dzień od operacji mogłem już obciążać noge w 90%. Bolalo tylko pierwszej nocy ale z tym poradzilem sobie środkami przeciwbólowym. szczerze mówiąc to bardziej balem się dentysty niż tego xD
  • Odpowiedz