Wpis z mikrobloga

  • 40
@Arbiter_Elegantiae: Rankingi userów z Metacritic takie wiarygodne, dobra strona do sprawdzania która grupa fanbojów mają więcej czasu na robienie multikont:) Najlepszy przykład to FIFA i PES które co roku mają oceny userów na poziomie 4.
  • Odpowiedz
@Kazak77: Przy okazji premiery Wiedźmina 2, wielu osobom na Mirko pasowało powoływać się na przeciętne noty z Metacritic i naśmiewać z tego powodu do rozpuku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ad1111: I jedno i drugie to tzw. action role-playing.
  • Odpowiedz
@Arbiter_Elegantiae: No ba. Jak Fallout 4 dostanie GOTY to to będzie spam że to wina przekupionych recenzentów albo fałszowanie wyników, ale jak ten tytuł dostanie Wiedźmin 3 to będzie to w pełni zasłużona zagroda i 3 znaleziska jednocześnie wejdą na główną. Normalka na wykopie.
  • Odpowiedz
@Kazak77: Wiedźmin już dostał GOTY chociażby od golden joistic, co do rankingu PES i FIFY to co Cię dziwi, przecież te gry na właśnie 4 zasługują bo obie są słabe. Bardziej wolę sume średnią graczy niż jakieś recenzje pismaków.
  • Odpowiedz
@voroshmitov: Ech... No właśnie o to mi chodzi- jak chcesz ocenę graczy to się ładujesz na Steama i widzisz czarno na białym kto ile grał w daną grę i jaką dał jej ocenę. A Metacritic jest najmniej miarodajną tego typu stroną bo możesz zrobić 500 multikont i każdym dać 0 grze której nie lubisz.
  • Odpowiedz
@voroshmitov: Popatrz jak wygląda tag Fallout i jak gimnazjaliści muszą się dowartościować spamując i spoilerując zakończenie, nic mnie nie zdziwi. A Steam jest trochę w drugą stronę przez "buyer's remorse" ale lepsze to niż nic.
  • Odpowiedz
Chyba Dragon Age 2 nigdy nie widziałeś.


@Jan0l: Widziałem. Zarówno jak i Company of Heroes 2, początkowo Portala 2, GTA IV i innych gier, które dostają masę 1, nie za to, że są słabymi grami tylko ze względu na to, że ludzie są idiotami.
CoH 2, ma średnią ocenę 2,0. Tylko i wyłącznie z powodu gównoburzy jaką wywołał poruszaną tematyką. Jestem gotów stwierdzić, że znacząca większość rozbieżności między critics a
  • Odpowiedz