Wpis z mikrobloga

#krakow #servicenow #sap Poszukuję współpracowników do firmy z kapitałem z UK.
Wymagania to:
- minimum 2-letnie doświadczenie w #programowanie w dowolnym języku ( #cpp #php #java #javascript )
- znajomość JS (zarówno server-side jak i client-side)
- umiejętności miękkie
- bardzo dobra znajomość angielskiego
- gotowość do podróżowania po świecie, bo czasem pracuje się o klienta

Stanowisko to "Konsultant techniczny ServiceNow / programista".
Mile widziana znajomość ServiceNow*, ale zdajemy sobie sprawę, że takich osób w Polsce jest garstka, więc zaczynamy się od szkoleń.
Nie mogę mówić o wynagrodzeniu, ale wykopowa norma sprzed dwóch lat jest osiągalna + pakiet benefitów + prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.

  • 7
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W wielkim uproszczeniu ServiceNow, to coś jak SAP, ale na nieporównywalnie wyższym poziomie i lepiej zorganizowane.


@DOgi: i szukasz ludzi spamujac tagi miasta? cos slabo z twoim zorganizowaniem
@DOgi: w ogole bym tego nie tagowal po krakowie.

sa tutaj ludzie co nie interesuja sie programowaniem, a np tym co sie dzieje w ich miescie [i nie jest to smog]. tagujac krakow wolasz ich niepotrzebnie
@DOgi: pierwsze slysze o tym serviceone, nawet nie wiem co kliknac na google :), to cos jest konkurentem swiatowym dla celgo SAP, ktos tego uzywa, to sie rozwija i sa klienci ktorzy w to wierze, napisz jak znajdziesz czas, bo z sapa zrobili swietosc tak ze nie slychac o konkurencji
W wielkim uproszczeniu ServiceNow, to coś jak SAP, ale na nieporównywalnie wyższym poziomie, lepiej zorganizowane i dużo szybsze


@DOgi: wstaw każdego ERP zamiast i i tak będzie się zgadzało xD