Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki :-) Dzisiaj mam dla Was dobrą wiadomość. Wiem, że część z Was czeka już bardzo długo na swojego countryballa. Staramy się z całych sił nadążyć za zamówieniami, choć nie jest to łatwe. Niemniej, cieszy nas Wasze ogromne zainteresowanie i dlatego dziś, żeby nieco osłodzić to oczekiwanie prezentujemy Wam coś ekstra!

Oto przed Wami długo zapowiadana POLSKA HUSARIA (zdjęcie poniżej) ʕʔ

Opracowanie jej wzoru zajęło nam masę czasu ale w końcu udało nam się zrobić coś co obojgu przypadło do gustu. Mamy więc szczerą nadzieje, że i Wam się spodoba..


Musze Was jednak też zmartwić. Tak jak pisałem wcześniej, opracowanie i wykonanie tego polandballa zajęło nam sporo czasu i dlatego też postanowiliśmy podnieść jego cenę do 32zł, aby bardziej odpowiadała wysiłkowi jaki włożyliśmy i włożymy w jego wykonanie. Jeśli ktoś z tego powodu zrezygnuje ze swojego zamówienia, całkowicie to rozumiemy i uszanujemy jego decyzję. Tymczasem koniec gadania i oto przed Wami polandball husaria!!

#polandball #chwalesie #januszebiznesu #polska #countryball

Dakkar - Hej Mirki i Mirabelki :-) Dzisiaj mam dla Was dobrą wiadomość. Wiem, że częś...

źródło: comment_cDKtRbnsvEp5c6e1JEdv9r74SjtybAFL.jpg

Pobierz
  • 140
@Dakkar: A gdzieś można zerknąć co wogóle masz na stanie i ile kosztują poszczególne modele? Bo tu husaria, tam że breloczki... Trochę mało wygodnie teraz przeglądać wszystkie twoje poprzednie wpisy.