Wpis z mikrobloga

@list86: Bo widzę, że kolesie tutaj chcą sobie bolca w dupę wbić. Idź pedałować gdziekolwiek indziej. To święto narodowe za które walczył mój dziadek. A ty się za przeproszeniem #!$%@?.
  • Odpowiedz
@siwylol25: moim zdaniem powinieneś się zobaczyć ze specjalistą. Na 4 posty tutaj wszystkie poświęciłeś dupom innych facetów. Czy podnieca cię wizja wsadzania sobie świeczki czy też innego "bolca" że ciągle o tym mówisz?

Ja nie mam nic do gejów, mogą sobie robić co chcą, ale u ciebie to jest prawdziwa obsesja, w dodatku podszyta agresją bo prawdopodobnie nie akceptujesz swoich podświadomych wizji
  • Odpowiedz
@siwylol25: znowu do ciebie wraca agresja i obraz dwóch facetów? Serio, zaakceptuj siebie, będziesz szczęśliwszy. Mi to niepotrzebne, mam żonę i dziecko więc wiesz..

A i oczywiście ten symbol to symbol najbardziej żałosnego ugrupowania w Polsce, wiesz o tym prawda?
  • Odpowiedz
@siwylol25: ale że gdzie ja tak napisałem? Czy teraz zacząłeś walczyć z czymś co sobie wyobrażasz a nikt nie powiedział? :)

I gdzie ty widzisz nienawiść do symboli narodowych? Tutaj jest jedynie wbicie szpili różnym pseudopatriotom z różnych 2-3 literowych żałosnych organizacji i tego jak oni sobie gęby tymi symbolami wycierają.
  • Odpowiedz
@list86: Po wrzuconej przez Ciebie fotce o maści na ból dupy. A właśnie boli to najbardziej tych co nienawidzą Polski, a 11 listopada to dla nich koszmar bo ludzie z domów wychodzą i kojarzą to tylko z rozróbami i sebixami. To jest święto NIEPODLEGŁOŚCI, o czym większość wykopków zapomniała siedząc w gorącej piwnicy, przy ciepłej herbatce.
  • Odpowiedz