Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oswiadczenie #zadarmo #auta #samochody

Grono zadowolonych Mireczków rośnie dalej, znalazła się nawet jedna Mirabelka :D

Średnie statystyki od ostatniego #rozdajo:
Wystawionych polis 44
Przybliżona kwota jaką zaoszczędzili wszyscy to prawie 10 000 zł - były to różnice między wznowieniem zeszłorocznej polisy lub ofertą z internetu a składką zaproponowaną przeze mnie. Polisy w 90 % oczywiście dotyczyły samochodów lub motocykli/motorowerów.

Z tej okazji robię kolejne rozdajo. Do wygrania 14 nagród - tym razem nie ma nagrody głównej :)

1. 5 skrobaczek z futerkiem
2. 4 zestawy zapachów do auta
3. Zestaw pięknych długopisów
4. Torba
5. 3 firmowe kubki

Czyli zostanie wylosowanych 14 osób !!!

Losowanie odbędzie się 8 listopada po godzinie 22.00

Do dzieła i powodzenia !!!

Pozdrawiam
@fromasz56

P.S.
Poprzedni zwycięzcy nie biorą udziału w losowaniu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz fromasz56 - #rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oswiadczenie #zad...
źródło: comment_I5Mnbd0KhbGcLOUOm3sdU90fI8lkfsnM.jpg
  • 53
@fromasz56: w nienawisci do ubezpieczycieli itd ;) wiec rozdajo to be ... ale mam nadzieje, ze niedlugo i ja sie bede mogla wliczyc do grona Twoich zadowolonych klientow, jesli mozna w grudniu sie usmiechne :)
@Hark: wiem, że niektórzy za bardzo kombinują z zasadą "co nie jest zabronione to jest dozwolone" i "przypis wszystko wybaczy" ale uwierz mi, że u nas się tak nie robi :)
@fromasz56: Ja? W żadnym wypadku. Nie chciałem żebyś to odebrał jako obrazę. Jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam. Nie pisałem w odniesieniu do Twojej osoby, tylko ogólnie o agentach. Jeśli piszesz, że wy działacie zgodnie z zasadami, to nie mam powodów żeby ci nie wierzyć, może po prostu źle sformułowałem swoje wypowiedzi i odebrałeś to jako atak na swoją osobę.