Wpis z mikrobloga

#mojliquid #epapieros #epapierosy

Zmieszałem Melon Split - 3% arbuza z TPA, 4% melona Inawery i 7% Vanilla Bean Ice Cream TPA - cud miód orzeszki. Nie spodziewałem się, że połączenie arbuza z melonem będzie się tak dobrze zgrywało z lodami waniliowymi. Póki co odstało 4 dni, lody waniliowe typowo trochę jeszcze gryzą w gardło, odczekam jeszcze z tydzień - ale już się nie mogę doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu znalazłem coś do czego mogę wykorzystać tego melona z inawery, bo solo mi nie bardzo podszedł.

Dodatkowo, jak sprawić żeby zajebisty Jungle Juice od Flavor West był jeszcze zajebistszy? Dodać gruszki inawery ( ͡° ͜ʖ ͡°). W propocjach 10% JJ i 3% koncentratu gruszki mamy eksplozję smaku owocowo - miętowego zdominowanego przez świetną IMO gruszkę inawery.

Dojrzała mi już również mieszanka 6% VB Ice Cream, 5% Strawberry Ripe i 3% Koolady. Już powoli traciłem nadzieję na ten liquid bo tak średnio smakował przez pierwsze parę dni, ale odstał równe dwa tyogdnie i oprócz świetnego, marchewkowego koloru zrobiły się pyszne, chłodzące lody waniliowo - truskawkowe. Polecam.

Cofam również swoje wcześniejsze zachwyty nad aromatem Peaches and Cream z TPA solo, jak mi odstał 2 tygodnie to smak zrobił się strasznie płaski i "suchy", nie umiem tego lepiej określić. Narobiłem tego 30ml więc szkoda wylewać, póki co próbuję to ratować kokosem TPA i kooladą.

Poza tym zostało mi jakieś 70ml bazy i jedna pusta butelka 50ml, macie jakieś pomysły co z tej listy mogę jeszcze zrobić pysznego, poza Tiger's Blood (ohyda) i Black PomPom (już mam narobione 20ml)? Bo szczerze mówiąc mi pomysły się już skończyły i obawiam się że zaleję po prostu jakiś smak solo, a szkoda mi trochę bazy na 50ml solo aromatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_pOjiFZnir1xTwzitKsaNNlNiCPsMTV3L.jpg
  • 2