Wpis z mikrobloga

@Dzwoneg: Jeżeli chodzi o frontendowca to tak. Ale jeżeli podstawy HTML5, CSS i JS dla Ciebie to guwnostronki z blinkiem to odpuść sobie. W tym wypadku powinieneś umieć sklecić prostą stronę responsywną na bootstrapie i jakąś aplikację w angularze, to są dla mnie "podstawy".
@kaervek: więcej szacunku do ludzi, każdy kiedyś zaczynał, nikt nie urodził z kodem w głowie i z 5 latami doświadczenia. Na ten moment absolutnie nic nie umiem, sprawdzam czy warto uczyć mi się webdevu gdyż projektowanie graficzne mam całkiem dobrze opanowane.

@Atomic_Cookie: dzięki za odpowiedź
@Dzwoneg IT to nie jest branża, w której coś łatwo przychodzi, ludzi po prostu na ogół denerwują często powtarzające się/te same pytania, w dodatku niewłaściwie zadane. Pytasz i szukasz gotowej odpowiedzi? Nie ta branża. Szukasz dyskusji na nurkujące Cię pytanie ? przygotuj się do niej inwestując swój czas i robiąc research przed taką dyskusją. Gdzie okazałem brak szacunku poza irytacją głupim pytaniem to ja nie wiem. Życzę powodzenia i wytrwałości w każdym
@Xamox: Nie do końca mnie zrozumiałeś, dostałem PSD i miałem IDEALNIE odwzorować cały szablon, po prostu zakodować go do html/css zgodnie ze standardami (WCAG, bez JS i CSS) i dodać funkcje pojawiania się wyszukiwarki + slider był opcjonalnie do zrobienia (zmodyfikowałem owl carousel).
@Xamox: Dokładnie tak jak piszesz (PSD -> HTML/CSS), a z tym CSS chodzi o to żeby strona też się jakoś prezentowała bez CSS'a i żeby nie było niewidocznych elementów list i innych odnośników.