Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do aktualizacji garderoby narciarskiej i chciałbym Was się poradzić, czy macie jakieś sprawdzone produkty z #aliexpress czy allegro mające za zadanie: ocieplenie palców u nogi (jakieś super skarpetki), ocieplenie palców u ręki (może jakaś wkładka do rękawiczek, chodzi mi o temp. -15C i niżej czy jakąś termoaktywną bluzkę?
#narty #snowboard
  • 5
@Radmar: hmm ale -15 to już sporo, jak bardzo wieje biorę po dwie pary rękawiczek -na wierzch takie z jednym palcem ;) buty mam nieźle docieplone więc wystarczą dobre skarpetki. dobrym patentem jest maska na twarz albo kominiarka z maską pod kask. na ciało dużo warstw termo i kurtka z wys. membraną, ocieplana. ja ubieram się tak, żeby nie wystawał żaden skrawek ciała i żeby się nie opalić.
@crab_nebula: ja jeszcze nigdy nie trafiłem na buty narciarskie takie, żeby nie występował problem z chłodnymi palcami :P takie z jednym palcem rzeczywiście dobrze wypadają bo nie ma utrudnionej cyrkulacji ciepła, jednak wolałbym mieć rozwiązanie z 5 palcami i jest coś na decathlonie w niezłej cenie z wewnętrzną rękawiczką. Ogólnie wyglądają dosyć nieźle oferty w Decathlonie, są przeceny, że chyba tam się zaopatrzę w termoaktywne skarpety i koszulkę.