Wpis z mikrobloga

Mirki pomozcie, szukam nazwy takich obrazkow ktore byly dosc popularne w drugiej polowie lat 90.
przynajmniej w mojej podstawowce na wsi wtedy robily furore xD
nikt ze znajomych tego nie kojarzy a ja dostaje szalu
to bylo takie cos na calej kartce jakis kolorowy wzor bez sensu
ale jak sie zmienilo ogniskowa patrzenia to mozna bylo zobaczyc ukryty obraz: slonia, statek czy inne #!$%@? wie co, nie wiem bo jako chyba jedyna nigdy tam nic nie moglam zobaczyc
teraz jestem ciekawa Ci powroci trauma z dziecinstwa gdy musialam udawac ze niby jak inne dzieci tez widze tego durnego slonia czy w koncu nastapi cud i poczuje sie jak szanowny Pan Prezydent na obrazku ponizej
#gimbynieznajo #helpme #jaktosienazywa
kolonoskopia - Mirki pomozcie, szukam nazwy takich obrazkow ktore byly dosc popularne...

źródło: comment_rv4fAQUhzgEfvFyN6mUMkONSD3Kz5fgY.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@kolonoskopia: spójrz z bliska, zacznij robić coraz większego zeza i wzrok Ci się prawie samemu zatrzyma, jak te powtarzające elementy na siebie najdą. Wtedy zobaczysz.
Tylko metoda na zeza jest o tyle głupia, że będziesz widziała odwrotnie niż trzeba, tzn. to co ma być bliżej u Ciebie będzie dalej i na odwrót.
  • Odpowiedz
@kolonoskopia: A dupa jednak, nie widzę tego na monitorze. Zresztą z opisu jednej strony:
Magic Eye images may be easier to see if viewed on paper rather than a computer screen. If possible, print this image and follow the instructions below. (You don't need to print in color.)

Hold the center of the printed image right up to your nose. It should be blurry. Focus as though you are looking through
  • Odpowiedz
@kolonoskopia: chodź, pobazgramy kartki jakimiś szlaczkami i będziemy mówić, że widzimy tam żabę. Nikt nie będzie widział, i wszyscy będą smutni jak ta smutna żaba a my się bedziemy śmiać. Śmiać do rozpuku z tych nieprzystosowanych do życia niewidzących żab smutnych żaboludzi.. ;)
  • Odpowiedz