Wpis z mikrobloga

Nagrałem to. Byłem strasznie wkurzony, bo od wczoraj miałem zmęczenie materiału i nie byłem zadowolony jak gram. Dzisiaj podchodziłem do nagrania chyba 20 razy. W końcu się tak #!$%@?łem, że postanowiłem nagrać całe nieważne jak #!$%@? wyjdzie. Stąd jest #!$%@?. Druga sprawa, że jest sporo błędów, ale to przez tremę przed kamerą, że wszystko musi być dobrze itd. W kilku miejscach są dźwięki ewidentnie #!$%@?, chociaż normalnie czysto je gram.

Aha. Jak ostatnio pisałem, że 13 próg na strunie D brzęczy to akurat dzisiaj zaczął brzęczeć 12 xD czyli ten, który jest w utworze ważnym dźwiękiem w melodii.

W paru miejscach bardzo nieczysto, więc sory za raka. Jednak to tylko ćwiczenie i widzę, że jeszcze dużo do roboty przede mną.

Aha2. Myślę, że jestem to w stanie zagrać szybciej.

#gitara #drogadoasturias

no i przy okazji atencyjnie #pokazmorde
jakosdajerade - Nagrałem to. Byłem strasznie wkurzony, bo od wczoraj miałem zmęczenie...
  • 36
  • Odpowiedz
@dofniel: Początki w MDKu to jak miałem 12 lat. Potem klasyk zostawiłem, grałem na elektrycznej. A od dwóch, trzech miesięcy wróciłem znowu do klasyka. Jednak dwa miesiące temu Asturias był poza pojmowaniem, że mogę zagrać, to był kosmos. Na pw wyślę ci utwory jakie wstawiłem na mirko wcześniej.
  • Odpowiedz
@jakosdajerade: moim zdaniem nie myśl na razie o nagrywaniu utworu i chwaleniu się światu tylko ćwicz bez spiny. wszystko na spokojnie, w końcu zagrasz z palcem w dupie. najgorzej to mieć zbyt duże ciśnienie podczas nauki kawałka.
  • Odpowiedz
@Pai_Mei: No właśnie wiem, że #!$%@? zagrane, ale w psychice już jest checkpoint, że umiem grać. Wiem, że jest dużo do poprawy. Wcale nie uważam, że to już jest zagrane dobrze i można sobie odpuścić.
  • Odpowiedz