Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu http://www.wykop.pl/wpis/14877281/mirki-powiedzcie-mi-dlaczego-ludzie-nie-pisza-popr/ na temat poprawnej pisowni... Zablokowała mnie i uniemożliwiła mi oddanie komentarza w tamtym wpisie. Mam prośbę, czy mógłby w nim ktoś odpowiedzieć w moim imieniu? Muszę zdementować te głupoty :d Tylko proszę o poprawienie cytatów tak, aby się wyświetlały...

Mogę jeszcze wysłać personalnie jego fejsbuczka, skoro ta wywłoka wypisuje o mnie na PW innym ludziom rzeczy.


@Twinkle: PROSZĘ, TYLKO NIE RÓB MI TEGO, NIE PODAWAJ LINKA DO MOJEGO FB...lol Masz jakieś urojenia, że rozpowiadam na twój temat bzdury?

Przecież napisałam, że nie jestem święta, a z tamtego bordo jest beka, bo na potrzeby postu nagle nauczył się pisać żeby mnie poniżyć


Nauczyłem się pisać, aby cię poniżyć? #rakinstant Coś niesamowitego...

Wydaje Ci się, bo tutaj większość została zmanipulowana przez kolegę, który na potrzeby postu nauczył się nagle pisać


Tj. tutaj w przeciwieństwie do komunikatora używam wielkich liter zaczynając każde oddzielne zdanie? xD ...I wyzywasz mnie od #!$%@?ów, bo tutaj piszę całkiem poprawnie? Myślałaś, że zrobisz sobie wpis, aby się dowartościować tym, że piszesz tak super i bez błędów w przeciwieństwie do mnie, a tu się okazało, że ja jednak piszę poprawnie. Jak mogłem! Ale wredna, chamska manipulacja!

Prawdopodobnie ludzie nie piszą już prawidłowo, bo przecież „hehe, #!$%@? na sprawdzian z polaka, lol".


A ty z jakiego powodu nie piszesz już prawidłowo? Co teraz mądrego wymyślisz?

I dlatego, nawet gdy piszę wiadomość na głupim facebooku to czytam to, co napiszę dwa razy.


A na Wykopie nie czytasz dwa razy. Dodatkowo nie wiesz jak pisać partykułę "nie" z rzeczownikami +tysiąc innych błędów.

Tylko że po raz kolejny wkładasz słowa w moje usta. W pierwszym poście, mimo że już wtedy rozmawialiśmy-nie nawiązywałam do Ciebie.


Znowu typowe dla ciebie teksty. Tam też mi pisałaś, że "nie chodzi o ciebie konkretnie, chodzi o ludzi ogólnie", "nie chodzi o nawiązanie do ciebie, tylko ogólnie"- brednie.

Nie potrafię współżyć w kółkach wzajemnej adoracji i w momencie, kiedy ktoś mnie obraża, a na następny dzień udaje, że wszystko jest okej. Tak samo nie potrafię zrozumieć kolegi wyżej. Najpierw mnie zaprosił do znajomych (po wymianie kilku komentarzy na facebooku), potem wielce się oburzył w rozmowie, chociaż utrzymywał, że tak nie jest. Teraz z kolei wywołał gównoburzę na mirko. Specjalnie na te cele przestał się lenić i pisze normalnie. Jednak och, jemu nikt nie zarzuca hipokryzji.


Ale ja nie mam zamiaru udawać, że jesteś ok, lol. A co do oburzenia w rozmowie, to wyżej załączylem screen (za twoją zgodą) - niech każdy sobie sam zobaczy i oceni twoje pretensjonalne zwracanie uwagi. Z tego co widzę, to nie tylko mnie wyzywałaś od idiotów po wymianie kilku zdań, gdy powodem było to, że nie używa wielkiej litery na początku każdego zdania na komunikatorze, a enter zastępuje przerywniki.

Zdaje mi się, że ludzie i życie społeczne nigdy nie będą dla mnie.


Zdaje mi się, że masz rację. Bo nie potrafisz ogarnąć prostych rzeczy, w dodatku nikt nie lubi hipokrytów. Zdaje mi się też, że lubisz robić z siebie męczenniczkę.

a) zablokował mnie na facebooku; - bo nie potrzebuję ameb u siebie na facebooku ?
b) odpowiada w większości: o #!$%@?, lel; - bzdura, wystarczy przeczytać ten wątek, albo ogólnie przejrzeć moje komentarze na wykopie czy na forach tematycznych
c) szuka poklasku; - owszem, raz na miesiąc się zdarzy, jestem istotą społeczną
d) jest oburzony, ale kłamie, że wcale nie; - kłamiesz ty np. pisząc, że ten wpis dodałaś przed rozmową ze mną na facebooku, już wielokrotnie udowodniłem twoje kłamstwa
e) wkłada słowa w czyjeś usta- myślący ludzie nazywają to wyciąganiem wniosków
f) jest żałosnym manipulantem. - bo? bo na komunikatorze nie używałem wielkich liter a tutaj piszę poprawnie? lol
g) to chyba najgorszy bordo, jakiego tu spotkałam. - tak, ci mityczni, źli bordo...

no elo

--------------------------------------------------------------

@minusuj @smyl @ocelote @Ripper_roo @lizard_king @Jebudu @mersi

#dziendobry #prosba
  • 18
@SuchyBatman:

@Twinkle: @SuchyBatman stosuje wszystkie znane sztuczki dyskredytacji rozmówcy, coby się nie musiał wysilać nad odpowiedziami, bo prawdopodobnie wie, że nie ma racji, ale dysonans poznawczy mocno. Prawdopodobnie go już tu nie zobaczymy, chociaż chciałbym się zdziwić.

+: minusuj


@przemyslany_nick: Bo zablokowała mi możliwość odpowiadania na ten wpis...? Bo żeby was zdyskredytować nie trzeba nawet nic opisywać, a wystarczy was po prostu zacytować? Naczytałeś się Schopenhauera i myślisz, że pozjadałeś
@przemyslany_nick: Zresztą nie czaję po co bronić osoby, która z powodu atencji i potrzeby "przechwałek" po internecie wypisuje bzdury-pytania o tym w jaki sposób trzymać łyżkę, na której gotuje proch do zastrzyku, bo jej się tak rączki telepią... A na fakt, że się z niej ludzie nabijają odpowiada, że jak człowiek myśli o niczym innym niż "#!$%@?" to nie jest w stanie wpaść na to, żeby użyć np. książki? Po co
Bo żeby was zdyskredytować nie trzeba nawet nic opisywać, a wystarczy was po prostu zacytować?


@SuchyBatman: Nie. Wykorzystałeś w stosunku do mnie tanie sztuczki: zwoływanie publiki, brak merytorycznych argumentów, powoływanie się na moje komentarze, które w ogóle nie miały związku z tematem i do tego z wybranych próbowałeś stworzyć zakłamany obraz mojego profilu (kilka ostatnich postów było pod wpisami znajomych i nieznajomych różowych pasków, ale wszystkie poprzednie pominąłeś, bo tak) i
tak się nie prowadzi merytorycznej dyskusji.


@przemyslany_nick: Z tobą się nie da, bo nie masz nic merytorycznego do powiedzenia. Nie widzisz tego?

Nie czytałem nigdy Schopenhauera, ale skoro znalazłeś jakieś podobieństwa w moim toku rozumowania do jego dobytku, to cóż mogę powiedzieć... wielkie umysły myślą podobnie?


Ciągle gadasz o sposobach prowadzenia dyskusji, to wygląda jakbyś był 15 latkiem, który naczytał się schopenhauerowskiej "Erystyki" i teraz w internecie nie zauważał u rozmówców
I jakim prawem porównujesz się do Schopenhauera


@SuchyBatman: Nie porównuję się. To Ty dostrzegłeś jakieś związki między tym, co piszę, a twórczością Schopenhauera.

i uznajesz go za wielki umysł, skoro nawet nigdy go nie czytałeś?


Postać Schopenhauera jest mi znana, jego twórczość nie. Gość musiał mieć mądry umysł, skoro jego filozofie są takie popularne i w ogóle, no ale przede wszystkim myślał w podobny sposób, co ja, więc musiał być wielki.
@przemyslany_nick: Sorry, nie chce mi się kolejny raz czytać twoich wypocin, mam ciekawsze rzeczy do roboty. Napisałem już co miałem napisać ale ty nadal zadajesz głupie pytania, na które odpowiedź już uzyskałeś. Cytujesz to co wytłumaczyłem i odpowiadasz pod tym "tak?" -tak. Po prostu próbujesz mi zawrócić dupę i nic więcej Nie mam na to ani ochoty ani czasu. I tak zbyt dużo ci go poświęciłem.

polecam http://forum.wiara.pl , tam sobie
@SuchyBatman: bo najwidoczniej tylko takie rzeczy jesteś w stanie zrozumieć w pełni.

Na serio tak bardzo lubisz być mieszany z kałem, że się o to prosisz?


To urocze. Wydaje Ci się, że "mieszasz mnie z kałem", gdzie co komentarz zmieniasz sens swoich wypowiedzi bo sam się w nich gubisz, czego dałem Ci przykład, kiedy Ty jakoś nie potrafiłeś.

Zrób to dla siebie i przeczytaj tamten post. Możesz udawać, że nie przeczytałeś,
@przemyslany_nick: Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie posłuchałem się życiowego doświadczenia i popełniłem podstawowy błąd- dałem się wciągnąć w dyskusję z intelektualną miernotą, która sprowadziła mnie do swojego poziomu i pokonała doświadczeniem.

Dzięki, że przypomniałeś mi, że nie warto dać tak robić. Przez jakiś czas będę świadomie unikał takich sytuacji.

pa