Wpis z mikrobloga

Dylemat. Co wy byście wybrali? #grafika #projektowanie #ui #webdesign #praca #korposwiat

Obecna praca - bardzo dużo luzu, zajebisty szef, daje wolne kiedy chce, moge się spóźniać, obijanie się, spora swoboda w projektach ale projekty nieciekawe, niskobudżetowe, czasem chłam, troche stagnacja.

Nowa praca - duża agencja, korpo klimat i troche pewnie korpo szczurowanie. Ciekawe projekty dla dużych firm, mogę się nauczyć projektowania tak jak to się robi w największych agencjach (a nie amatorka jak teraz). Skok na głęboką wodę, szansa rozwinięcia żagli i nabrania dużego doświadczenia.

W obu przypadkach kasa taka sama, dojazd do pracy taki sam.
  • 11
@GrzegorzPorada: Jeżeli zależy Ci na rozwoju, masz motywację a to grafika to Twoje główne i jedyne zajęcie spróbuj się przemęczyć w agencji, zawsze to jedna firma w CV więcej oraz nowe doświadczenia. Jeżeli chcesz stabilnie się utrzymać i jest to okres przejściowy to zostań w obecnej pracy, korpo jest baaaaardzo męczące.
Jeszcze nie zdecydowałem ale bardzo prawdopodobne że jednak przejdę do nowej pracy. Jestem ambitny i chce iść do przodu i chce być jeszcze lepszy w tym co robię. Wiadomo że szkoda mi obecnej pracy i tak na prawdę nie chce zmieniać sytuacji i otoczenia, nikt tego nie lubi... Ale bardzo chce poznać jak to jest od drugiej strony, nauczę się czegoś nowego, nabiorę doświadczenia.

Pracę zawsze można zmienić, jak będzie #!$%@? to
@GrzegorzPorada: 2. Złap doświadczenie w korpoświecie. Nie wiesz jaka będzie tam atmosfera, to jest głównie zależne od ludzi a nie wielkości firmy. Jak będzie do dupy to masz fajne doświadczenie i będzie Tobie łatwiej złapać inną/wymarzoną robotę.