Wpis z mikrobloga

A więc jednak. Pan Szefernaker postanowił złożyć wniosek przeciwko panu Nitrasowi.

Zobaczymy jak zachowa się sąd ale proszę nie mieć buludupy i nie pluć na komunistyczne sądy jak nic z tego nie będzie. Niżej część uzasadnienia jakby się komuś nie chciało wchodzić w artykuł.

Oświadczenie to w sposób oczywisty jest nieprawdziwe i narusza moje dobra osobiste. Nie budzi wątpliwości, iż jest to wypowiedź twierdząca, iż buduję zorganizowaną strukturę mającej na celu rozpowszechnianie nienawiści w internecie ponieważ słowo hejt ang. hate jest zapożyczone z języka angielskiego i w tłumaczeniu na język Polski oznacza nienawiść (Jan Stanisławski Wielki słownik angielsko-polski A-N str. 379.) zaś słowo aparat oznacza zorganizowaną strukturę. Nigdy w swoim postępowaniu nie kierowałem się nienawiścią i nie tworzyłem struktur szerzących nienawiść.


Trochę się pan Szafernaker podłożył z tymi dobrami osobistymi i w ogóle nie jestem pewien czy nie jest to wypowiedź wyrażająca ocenę a nie wypowiedź co do faktów ale zostawmy to sędziemu. Aż sam jestem ciekaw jakie będzie postanowienie :>

#trybwyborczy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach