Wpis z mikrobloga

Właśnie zamówiłem Nhandu Chromatusa oraz Lasiodore Parahybane. Ktoś, tutaj z obecnych posiada owe ptaszniki? Są to okazy na tyle ciekawe że urozmaicą moją obecną kolekcje? (Brachypelma Boehmei, Psalmapeus Reduncus oraz Acanthoscurria geniculate). Za wszelkie wskazówki nowych nabytków byłbym bardzo wdzięczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ptaszniki #pajaki #zwierzaczki
  • 14
@Dipolarny: Przerabiałem motyw postawienia u Gieni więc chyba nic gorszego z ich strony mnie nie spotka ;) a jak już "mam Cię" pod ręką, mogę się zapytać Ciebie o jedną rzecz dotyczącą Reduncusa?
@Dipolarny: Mam takie pytanie, po nawilżeniu jego pojemnika, wyjścia z kryjówki się dosyć pozlepiały i nie wiem czy w ogóle on ma możliwość wyjścia z gniazda. Widzę że on sobie tam baraszkuje ale to już tak trwa z 2 tygodnie. Zastanawiam się czy nie rozkopać jemu tych wejść bo nie może po prostu wyjść? Czy ma taką ochotę siedzieć tam i nic nie robić. Pozostawić go w takiej sytuacji czy udrożnić
@eudezet: generalnie jakby mu bardziej zależało to by sobie poradził i wyszedł, natomiast jak Tobie zależy żeby to udroznic to jasne, że mozesz. On i tak sobie zrobi po swojemu ;)
@Haszaks: Dorodny okaz, mój będzie dopiero w L2 ale sam chcę mieć pająka od małego żeby zauważyć właśnie jego zachowanie i etapy dojrzewania bo w nich jest esencja terrarystyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)